bugün

yeri geldi mi ikisi de kezbandır.
ikisi de kızdır.
21 lik kız yaşıyla bile seksidir.

29 luk kız kutsal bakiredir, bayramda eli öpülür, pazarda ona teyze diye seslenirler.
29 yaşında ki hatun zamanla libidosunda ki artış sebebi ile gerçek bir dişiye dönüşmenin ilk aşamasındadır diğeri ise kezbandır.
21 lik kız üniversitedeyse ortamlara akar dilediği gibi. ama 29 luk kız evde kalma korkusuyla edepli, hanım hanımcık tavırlarla laf söz olmasın diye evinde kocasını bekler.
21 yaşındaki kız 22 olacakken 29 yaşındaki abla 30 olacaktır, yazıktır.
öncelikle ''Kadın mıdır, kız mıdır bilmem''. Benim kişisel gözlemlerim şu şekildedir. 21 yaşındaki kız çok daha enerji dolu, gerek yatakta gerek sokakta daha hareketli ve sürprizlerle doludur. Buna karşılık yaşı itibarı ile henüz gerçek dünyada yaşamıyor olması nedeniyle kıskançlıkları, sürekli inip çıkan ruh hali, saçma hayalleri ile hayatınızın psikolojisini siker.29 yaşındaki kız bir sürü şeyi ya kendi yaşayarak ya etrafından görerek öğrenmiş, gerçek dünyaya iniş yapmış, bir erkeğin ne yapabileceğini, ne yapamayacağını bilen ve derin sohbetler yapabileceğiniz kıvama gelmiş kızdır. Kendisnin en önemli bug'u yukarıda da belirtildiği gibi evlilik krizine girmiş olması ve size eninde sonunda nereye kadar bu şekilde gideceğiz, ben çocuk istiyorum der ve evlenme niyetiniz yoksa sonu kesin ayrılıktır. Şahsi görüşüm 29 yaşındaki kız ''ocak avradı'' 21 yaşındaki kız ''kucak avradı'' şeklinde tanımlanabilir, hangisine ihtiyacınız olduğu size kalmış.
en basitinden aralarında 8 yaş fark vardır ve tabii ki 21 yaşındaki kız alınır pm pls.
21 yaşındaki kız daha çok gençtir. dolayısıyla acemidir ve yaşayacağı çok şey vardır.
29 yaşındaki kadın tüm hızıyla hayat deneyimi edinmektedir ve büyük kadın olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
ortalaması olan 25 candır çünkü 21 olan fazla çocuk 29 olanda artık yaşlandım tribindedir.
39 sene sonra aralarındaki yaş farkı 8 olacaktır. *
21 yaşındaki kız, 29 yaşındaki kıza üstün gelebilir.
Ancak 21 yaşındaki kızın 29 yaşındaki kadın karşısında en ufak bi şansı yoktur.
21 yaşındaki kız seneye 22 yaşında olacakken 29 yaşındaki kız seneye de sonraki sene de bir sonraki sene de 29 yaşında olacaktır.
dünyayı ben yarattım herkes bana hayran ikileminden acaba kilo aldımmı triplerine geçiş dönemine geçişin yaşları.
biri acemidir hata yapar biri ulen naptim keske yapmasaydim der net.