bugün

para karşılığı değilse saygı duyulur ama diğer türlüsü haram dostum no no no.
Böyle bi ilişki kolay kolay başarılı olmaz. Erkeğin çok olgun davranması gerek yaptığı herhangi bir çocuksu hareket kadının gözüne batar. Eğer benim gibi biriyse bu erkek her türlü yürür sürekli yaşlılarla muhabbet ettiğim için paylaşılacak şeyler bulabiliyorum ama benim yakın arkadaş grubum yaşıtlarım olduğu için mutlaka arkadaşların biraraya geldiği ortamda abeslikler oluşacaktır böyle bi ilişki yürür mü yürüme ihtimali var ama hiç başlamamak en doğrusu.
Olur ama Ciddi bir ilişki olmaz. Gelip geçici olur.
Mide bulandiricidir.
Aksini iddia eden sapiktir.
Milf seviyodur.
aşk varsa arada.

erkek kadını anlayabiliyorsa, kadın erkeğin ufak tefek hatalarını görmezden gelebiliyorsa.

neden olmasın?
olabilecek iliskidir.
zamane simarik kendini begenmis kizlara bakarsak olgun kadin daha mantikli...
bu kadar fazla milletin pipisinin-kukusunun derdine düşmek de pek mantıklı değil, neresinden bakarsanız bakın, bu ilişki ikisinden başka kimseyi ilgilendirmez.

ortada sübyancılık falan da yok, iki yetişkinin de rızası olan bir birliktelik var.
Kafalar uyustuktan sonra neden olmasın.
21 yaşında toy bir erkek ve 32 yaşında olgun bir kadın tabii ki tek bir amaç için birlikte olabilir.
21 yaşındakiler eqlesin o zaman.
en fazla bir yıl sürecek ilişkidir.keza bir sene sonra 22 ve 33 yaşında olacaklar.
Doğru kadını bulursanız sizi her anlamda geliştirir bol bol tecrübe katar ama sonu %99 ihtimal hüsrandır efendilik edip herşey güzeldi teşekkürler deyip arkanızı dönmeyi gerektirir bazen yine de doğru insanla çok güzeldir hem yavaş hem eğlenceli hemde öğreticidir.
kadın zengindir ve ergen düşkünüdür. erkek de gençliğin verdiği enerji patlaması ile ben buna her gün kayarım hacı düşüncesindedir.
Ergenlerin abarttığı şey, özel hayatı crypto bir insan olarak size hiçbir şey söylemeyeceğim.

Lakin şu olayınız şaka gibi, çok toysunuz.
(bkz: tek gecelik aşk masalı)
Insan fizyolojisine aykırı kadının doğurganlık dönemi geçince napıcak bilinmeyendir.
Neredeyse ana evlat ilişkisi olmuş.
seks ililşkisidir.
Çocuk kalmış erkeği olgun kadının yönetmesidir. Bu işte bir terslik var.
Konak konakci iliskisine benzer. Ikisi de kendi kisisel ihtiyac ve zevklerini gidermek icin birbirlerini kullanirlar ve iki tarafta karli cikar.
Büyük al seneye de giyersini yanlış anlasılmış olabilir ...
ulkemizde pek gorulmeyen ilişkidir.

olsa da yesek.
Hani 27 idi lan.
Aldatildik, aldatildik dünya böyle degil..
Çocuk - kadın ilişkisidir, kadın açısından zordur, ergen kaprisi çekmekten zevk alıyorsa bilemem.