bugün

bu akşam saat 21.00'da gerçekleşecek, binlerce fenerbahçe taraftarının sabiha gökçen havalimanına akın edeceği ve tahminimce polis müdahalesiyle direnişe dönecek karşılamadır.
aziz yıldırım'a yazılı tebligat yapılmadan tutuklanmasını bekleyen kara cahilleri gösteren karşılama.

cahil işte.
Uçaktan iner inmez tutuklanması durumunda neler olacağı merak edilendir.
Cnnturk haberine göre önce havaalanında konuşma yapıp konvoyla bağdat caddesi'ne gidip orada konuşma yapacak oradan da toplantıya geçecekmiş.
Görelim bakalım.
şu saatte halen şirkette olup, saat 20:00 sularında gebze' den büyükada' ya gidecek olan beni karamsarlığa sevk eden karşılamadır.
oraya çıkar amacı hariç olarak gidenleri başka ülkeye itelesen epey bir iq artışı olur turkiye de.
bana göre yanlış olan durum. tamam fenerli olabilirsiniz ama mübarekler bu adam şikeden dolayı yargılandı. muhtemelen bu adam yüzünden çok sevdiğiniz takım ceza alacak. siz niye hala bu adamı kapıda karşılamaya gidersiniz. yani takım küme düşürülse, kupanız alınssa hala bu adamın arkasında olacak mısınız? eğer olursanız yanlış yaparsınız. bir gs'li olarak bizim herhangi bir başkan yüzünden takımın adı şikeye bulaşsa, takımın itibarıyla bu kadar oynanmış olsa, hayatta o başkanın arkasında durmam. takım yine benim takımım ama başkanı silip atarım. takıma böyle pislik yapan adamın arkasında durmak niye?
Hükümete ve başbakan recep tayyip erdoğan' a tepki gösterilmektedir.
an itibarıyla binlerce taraftarın bağdat caddesinde tek taraflı şike kararını jet hızıyla onayan yargıtay'ı protestolarına sahne olan karşılamadır.
Metris Cezaevinin yeni transferi Aziz yıldırım havaalanında büyük bir coşkuyla karşılandı..
dün biri müthiş bir tespit yapmıştı. AKP yardım taşısa, davul zurna ve ağlamalar eşliginde TIR'ları uğurlardı. Taksi durağı acan adam bunlar..