bugün

gercekten müthis bir miting olmus, gözlerim bayram etti. gemi olayina bayildim.helikopterin gül atmasi da guzel bir jestti.
izmir rakipsiz ya masallah. güc gösterisi budur.
izmir bu ülkenin umudu ve geleceği olduğunu bu mitingle bir kez daha göstermiştir.
Sen montaj yalanlarını söyle kardeşim, ben gözlerime inanıyorum.

O meydan sadece gördüğün, birde ara sokaklar var, insanlar sel olmuş akmış.

Edit: eksilesen kaç yazar ulan.
3 kilometrelik o yürüyüş yolu baştan sona doluydu Muharrem ince gerçekten olağanüstü bir miting yaptı il il gezerek ne kadar çabaladığını gösterdi azim, hırs, çalışkanlık hepsi var tebrik ederim.
Milyonların katıldığı mitingtir. muharrem abinin konuşması vasat kaldı sanki. bir de vatandaşları azarlıyor gibi bir hali var. elbette art niyetle yapmıyor buna eminim, ama muhataplarının alındığını düşünüyorum. keşke biraz daha dikkat etse. fazla fevri tepkiler vermeye başladı. aman dikkat Muharrem abi.
izmir'in sol kesiminin %90 lık (daha fazlası da olabilir) oy yüzdesini düşündüğümüzde hiç de abartı olmayan bir kalabalık görüyorum.
size Acı gerçek vereyim, seçime sadece izmir girmiyor. Sorry.
atmosfer gerçekten çok iyiydi. Bütün izmir aynı şeye konsilde olmuştu. Kalabalık hala dağılmadı tamamen . izmirli olarak bu ruhu çok özlemişim
https://m.mynet.com/muhar...damga-vurdu-secim-4213004

insan selinin miting alanından taşıp ara sokak ve caddeleri doldurduğu mitingdir.
Bay recep videoyu izlemesin kalbine iner.
Dış mihrakların interneti kestiği miting.

Buna karşılık olarak muharrem incenin söylediği "allah belanızı versin" daha ne denilebilir.
Umut gözyaşları döktüren mitingtir.
geriye boş bira şişeleri çöp dağları muharremin işporta tarzı bağırma hitabıyla son bulan boş mitingtir. net...
sadece bir miting değil bir halk hareketidir.
insanların coskularinin bir dakika bile eksilmedigi yaklaşık bir buçuk saattir..
hiçbir provokasyonun yaşanmadığı her rengin bir arada olduğu dev bir birliktelik.
#artiktamam denilen yönetim karşısındaki iradenin dik durusudur..
kardeşliktir.
internette yaşanan kesintiye ve sabotaja aldirmayan, yarınların umududur..

görsel
görsel
görsel
görsel
3 milyon kişinin katılımı ile gerçeklerşmiştir. Özellikle 10. Yıl marşı ve izmir marşında halk hep bir ağızdan çılgınlar gibi eşlik etti. Miting sonrası herkes çöp topladı. Tabi akp zihniyeti ile olan farkımızı ortaya koymamız lazım.

Edit: bu arada interneti gerçekten kestiler. ince gelmeden 1 saat önce giremedim. ince başkan canlı yayın yapılmasını istedi önce. Sonra anlaşıldıki interneti kesmişler. Başkan bir bela da internet için okudu.
Dosta düşmana korku saldı.
bir yerde okumuştum bu seçimde her 450.000 oy %1 olarak etki edecekmiş. meydanda 2.5 milyon insan varsa bu sadece %5'in alsancak kordonda olduğunu gösterir.

ha derseniz ki orada her partiden insan var, makul anlarım. fakat bunun birde ikinci turu var.

kaldı ki referandumda %61 evet çıkan ordu şehrinde akp'nin yaptığa mitinge 300-350 kişi anca katılıyorken taraflardaki bu coşku farkı sizinde dikkatinizi çekmiyor mu?

bu sandığa yansır. siz yeter ki sandığı bırakmayın. ata sahip çıkın ki üsküdarı geçemesin.

zira o güzel izmir beni yendi, tayyibi donunda sallar.
O ne kalabalık lan öyle.
Bazılarının ciddi ciddi 3 milyon kişi olduğuna inandığı miting. 200bin'den fazla insan olduğunu ispatlayana 10bin veriyorum. O kadar verebilirim. Olsa daha fazla verirdim.
(bkz: matematik ağlıyordu)
Akp medyasında haberi yapılmayan miting.

Ölü taklidi yapmayı trollerden öğrenecek değiller ya..
5 milyon insanın geldiği söyleniyordu (izmir'in nüfusu 4 milyon)
Bu rakama rağmen Muharrem ince %50 oranında bir oy aldı.

Wtf ahahaha.