bugün

Tüyleri diken diken eden miting. izmir bay bay dedi bile.
umut verendir.
kudurun arkadaşlar ama o kadar çok kudurun ki, kudurmaktan kaşınan o götünüzü izmirdeki 3 milyonla beraber biz sikelim. ilk kuduracak sonra yargılanacaksınız.
Vay anasını satayım izmir bu kadar kalabalık mı dediğim sayılı mitinglerdendir. Miting Halk TV'den canlı olarak yayınlanıyor ve ayrıca internetten izlemek istiyorsanız da https://www.youtube.com/watch?v=MeYTZnnvmE4
buradan bakabilirsiniz
yandas medya da gercegin farkina varmis olacak ki ntv'de canli yayinliyor.
korku her alanda kendini gosteriyor. evet.
Muhteşem...muhteşem. Tek kelimeyle muhteşem bir kalabalık ve umut verici görüntüler.
bu ne kalabalık ya. kıyamet günü gibi.
"allah belanızı versin be" diyerek milyonların sesi olmuştur.
chp nin kalesi olmasına rağmen pek de kalabalık olmayan mitingdir...
https://www.youtube.com/watch?v=kHnWhmQKldE

allah allah dedirtmiş mitingdir.

puhahahaha al koydum klıçdarın mitingini en başa aynı kalabalık, hayır adamlar herhalde hayatlarında ilk defa böyle bir kalabalıga şahit oluyorlar herhalde, bi de hükümet olsalar aman allahım.
nüfusu 4 milyon olan seçmen nüfüsu 3 milyon civarı kentte akp+mhp %40 a yakın oy alıyor yaklaşık 1 milyon yani mitinge tüm izmir muhalefetinin katılmıyla bile maksimum 2 milyon civarı kişi potansiyeli var 7 milyon diyen kardeş neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum...
Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedirten muhteşem miting.
meydan dolmuş taşmış. bizim sokağa kadar gelmişler.

istanbul dan bildirdim.
yüz milyon insana karşı yapılan mitingdir. niye gülüyorsunuz lan ? son yenikapı mitinginde 10 milyon kişi var diyordunuz ya 10 katı insan var işte *

(bkz: dört milyar fidan diktik)
izlediğim en güzel mitingti.
bugün dünya üzerinde böyle coşkulu bir seçmen kitlesi toplayabilecek başka bir siyasetçi olduğunu sanmıyorum.
muharrem ince'nin arkasında hem büyük hem de üst düzey bir millet gücü var.

görsel
izmir deyip geçilemeyecek mitingdir. zira ülkenin uç noktalardından biridir izmir. ve akıl almayacak kadar vatanperverdir. öyle üç beş trol entry ile boklamanız pek mümkün değil. afyonu boklayın amk o da egede. yok amuğoyyum illa izmir. sayın amk yazarı izmir'de herkes orospu olsa sen memlekette duramazdın.
Efsane bir miting olmuştur. Bu rüya hiç bitmesin...

https://www.youtube.com/watch?v=BKjfRikAErQ
Yalnızca Facebooktaki canlı yayında 46,500 kişinin izlediği miting.
bu adama oy atacağıma her şeye rağmen ak partiye oy atarım.
her şey makarna değildir mitingi olmuş bu. +rep.
Istanbul mitinginin provası olmuştur.
Helal sana izmir.
Tayyip'in interneti kestirmesine rağmen Muhteşem geçmiş miting. izmir'in dağlarında çiçekler açtı.

Miting sonrası kordon çimler birası yapıyorum, buralarda olanlar yeşillendirsin.
Gittiğim miting.

Doğma büyüme izmirliyim ve ben 24 senelik hayatımda hiç böyle bir kalabalık görmedim. Bu sefer olacak.
Akabenin taşımalı ve harçlıklı yenikapı mitingini ikiye katlamış mitingdir.

görsel
akboylar kıvranmaya devam etsinler bu iş tamam.