bugün

bu akşam 20:00'da başlayacak olan süper lig karşılaşması. beşiktaş ideale yakın bir 11 ile sahaya çıkacak.

ersin
rosier welinton montero rıdvan
josef de souza
oğuzhan pjanic
batshuayi

bol gollü bir maç bekliyorum. bu kadro en az 4 atar murat sancak'ın çöktüğü adana demirspor'a.
balotellinin hatrick yapacağı maçtır.
inşallah puan alırız. bastır benim güzel kulübüm.
edit:demiryolu emekçileri.
alanyaspor silkti, demirspor da silkecek. akdeniz'le kimse başa çıkamaz.
ulan golde resmen ofsayt var üstelik de batshuayi defans oyuncusunu kaleciye doğru itiyor.böyle gol mü verilir? oldu olacak beşiktaşa verin maçı 3-0 sevinsinler.oynayıp yorulmayalım boşuna resmen rezillik.
tanım: ilk devre iyi bir mücadele gösterip 0-2 yenik kapattığımız maç.
beşiktaş'ın rakibi adana demirspor'dan çok zemin ile mücadele ettiği maçtır. zemin beşiktaş'ı çok zorluyor. bir an önce bakıma alınmalı ve birkaç maçı farklı bir stadta oynamalıyız. at yarışı izler gibi maç izliyoruz. depara kalkan adam at gibi kum atıyor arkasına.
Larinin cidden futboldan para kazanıyor olması, hatta bazı kesimler tarafından futbolcu sanılmasına aklım ermiyor..
Beşiktaş stadında futboldan anlayan 3 kişi vardır yoktur.. adamlar şu maçta şu skorda bu dakikada sahaya bakmayıp eğleniyorlar.. sikeyim şovunuzu da yeter be.
aslan emekçilerin beşiktaş tan söke söke bir puan aldığı maç.
edit:marş söylemeden ölmek bize yakışmaz!
Bir Beşiktaşlı olarak Çok keyifli bir maç izledim. Teşekkür ederim adana demirspor. Teşekkür ederim balotelli, teşekkür ederim vargas. 3-3 bitti.
Daha 3 gün önce 2-0 dan maç çevirdiler bugün 3-0 dan maç veriyorlardı neredeyse adana demir e. Bizim eksik kadroyla kasımpaşa maçında 2-0 dan 2-2 olduğunda çok taşak geçmişlerdi. işte allah böyle çarpar adamı.
Ah be bir dakika daha dayanamadık.
Noldu beyler, dale daleye devam mı..?
(bkz: ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha)

tanım: 3-3 sona ermiş olan maçtır.
fenerbahçeli ali palabıyık denen hayat kadını çocuğunun beşiktaş'ın 1 nizami golünü var ile iptal ettiği, adana demirspor'un attığı 3. goldeki 2 faul ve 1 elle oynama pozisyonu esnasında gözünün götüne kaçması sonucu bir şey göremeyerek golü verdiği karşılaşma.
balotelli sadece gol atmamış...
görsel
görsel
Maçı işten dolayı izleyemedim, iddialar var, özetlerde filan bakıcaz artık.
Revire dönen Beşiktaş'ın elinden gelen buydu ise de çok üzülmem açıkçası.
Galatasaraylı bazı arkadaşların göz doktoruna görünmesi gerektiğini gösteren maç. Adana galibiyeti kaçırmış diyor herif.
Ona adanaya gol hediye ediyor hakem denir. Larin'in pozisyonunda şahin olan gözler 5 dk uzatma verilen maçta 7.dk oynanırken 2 faulü ve elle oynamayı görememesi de düşündürmüştür.
görsel
görsel
görsel
He AMK he, Adana ds galibiyeti kaçırdı,
He AMK he, hakkıyla 1 puan aldı,
He AMK he, 3. Gol nizamiydi,
Yalancıyı sikmiyorlar ya.
Orospu çocuğunun adamın kafasına sıçmadığı kalmış, faul demezler buna da.
görsel
Hakem katletti ama Sergen de ayağında top tutan pyanici çıkarmayacakti.
Kartal dedik serçe çıktı. Puhahahahahhahaha.
Maçtan ayrı sergenciğim lütfen can bozdoğanı oynatır mısın.. bence oğuzhan, Salih ve töre kadar 11 i hakediyor..3. Gol faul ama bitti gitti işte . Yatın uyuyun gençler..
sesli gülebilirsiniz

görsel
Şehrimin takımı adana Demirspor'u tebrik ediyorum.
Ve Sergen efendi, deliye deli dersen böyle seni deli eder. *

3-0'dan 3-3 nedir yahu.
Beşiktaş'ın uzun süre totosu kalkmaz artık.

Dua etsinler bir 10 dakika daha yoktu yoksa 4'ü de çakardık. *