bugün

fortis türkiye kupası grup maçıdır. buyuk ıhtımalle alsancakta oynanacaktır. maç öncesı ve sonrası olay cıkma ıhtımalı cok yuksektr. bursadan tahmınmce bı 10 otobus taraftar gelir. bunların otobuslerı falan taslanır. goztepeliler ve ızmırdeki bursalılar alsancağa giderken olaylar cıkabilir. mac alsancakta olursa balkondan kapalı trıbune madde yağacaktır. maçın skorundan cok mac oncesi ve sonrası cıkan olaylarla ulke gundemıne dusecek olan mactır
artık 21 aralık 2010 tarihinde oynanacak kanlı maçtır.
giriş ve çıkışlarda* olay çıkacaktır.
açık + kapalı + dışarıda kalan karşıyaka taraftarları orayı cehenneme çevirecektir.
karşıyaka insanını da, taraftarınıda sevmem.

ama bursa için o gün omuz omuza olacağım taraftardır.
göztepe taraftarlarının maça ilgisinin çok yüksek olması muhtemel. maç öncesi ve sonu beşiktaş-bursa maçından çok daha büyük olaylar çıkacağı neredeyse kesin. bursa tribünlerinde yerimi alacağım maçtır aynı zamanda.
derler derler yapmasada yaptı derler...

bursaspor 22 aralıkta bank asya 1.lig ekiplerinden karşıyaka ile türkiye kupası grup maçlarından birine çıkacaktır. taraftarımızın her halükarda sağ duyulu ve bilinçli davranması gerekiyor. takımımızın şampiyonluğa oynadığı dönemde beşiktaş maçında yaşananlar nedeniyle 2 maç seyircisiz oynama cezası aldık ve bursaspor taraftarıyım diyen kimsenin itle köpekle dalaşıp bursa atatürk stadyumunu sessizliğe bürümeye hakkı yoktur bundan sonra.

taraflı istanbul medyasının oyununa gelmemeliyiz, herhangi bir olay çıktığında gazetelerde ki manşetleri şimdiden görebiliyorum sanki;

yine bursa yine olay!

nerede kavga orada bursaspor taraftarı.

30 otobüs serseri yine yollarda!

bunlara meyil vermemek lazım, yapmasakta yaptı derler arkadaş...
(bkz: olaya gel)

2. çarşı vakası kuvvetle muhtemeldir.
ne olursa olsun yine bursaspor taraftarının suçlanacağı karşılaşma.herzamanki gibi.
bursaspor un karşıyaka ya ayar vereceği karşılaşmadır.
sportif anlamda güzel ve bol gol izleyeceğimiz bir maç olacaktır.

bunun haricinde olay çıkacak veya çıkartacağız diyenler sümüklerini silsin önce. olay falan olmayacak. çıkartmak isteyen de o.çocuğudur, her iki taraf içinde.

maça gidemeyecek arkadaşlara şimdiden vereyim;

http://www.trt.net.tr/can....aspx?kanal=tv5&slv=0
karsiyakali kücük enistelerin gaza geldikleri mac.

büyük olaylar cikacakmis, otobüsler taslanacakmis, millet dövülecekmis...

ayran vereyim mi, icer misin?

ps: msv duisburgluyum.
yemyeşil bursanın bembeyaz oğlanlarının maça gelmeye büzükleri yeterse olaylar çıkacaktır.
ama zannetmiyorum geleceklerini o yüzden problem yoktur.
öğrendiğim kadarıyla ciddi olaylara gebe maçmış. futbol terörüne hayır diyoruz!
atatürk stadında oynanacak olan ziraat türkiye kupası 2. maçıdır.

edit: bu beni seri eksi yağmuruna tutanlar varya hah tam da onlaradır bu sözüm:
klavye başında atıp tutacağınıza atlayın deplasman otobüsünüze gelin bakalım buraya.
futbol şiddettir futbol holiganlıktır futbol adam bıçaklamaktır
http://www.youtube.com/watch?v=Mg81S4Kmo10

günleeeer günler sonra gelen edit: haklısınız gelmemekte. kim korkmaz ki bizim taraftarımızdan.
Volkan Şen'in veda maçı niteliğindeki maç . Pek çok kaynağa göre Volkan Galatasarayla anlaştı. imza an meselesi. Ayrıca Galatasaray servet artı para teklifinde diretmekte.

Zevkli maç olacaktır. O ağzınız sulanarak baktığınız Genç Bursalıların döktüreceği, ismail Haktan Odabaşı'nın bence ilk onbirde çıkacağı maç
karşıyaka'yı destekleyeceğim maç.
kartal yavrularının ve karşıyakalı godoşların bozguna uğrayacağı maç. aha bak buraya yazıyorum.

eğer fırsat olursa gidip deplasman tribününden de bursaspor'u destekleyeceğim. klavye taraftarları sizi.
cebimde kapalı tribün için bileti hazır olan maçtır. aylar öncesinden bekliyordum bu maçı. bursa çocuklarına tribün neymiş göstereceğiz. ayrıca pankart yapıcaktık fakat iki gündür sürekli hafif de olsa bir yağmur yağması da bizim şanssızlığımız.
--spoiler--
kaldı ki, aradaki tartışmaya sebep olan o olaylı maç sonrası karşıyakalılar bursalılar'ı bursa şehir merkezinde kovalamışlar zaten duyduğuma göre. daha ne istiyorsunuz yani?
--spoiler--
o biz deplasmandaykendi birde gelsinler kısmen bizim olan evimize.
bu maçtan sonra capsler gelicek.
bugüne kadar 7 kez karşılaşmışlardır. hep iyi oynayan kazanmış. ilginç.

24.09.1995 süper lig bursaspor 3-1 karşıyaka
03.03.1996 süper lig karşıyaka 0-3 bursaspor
14.11.2004 lig a karşıyaka 1-3 bursaspor
17.04.2005 lig a bursaspor 3-2 karşıyaka
20.11.2005 lig a bursaspor 3-1 karşıyaka
17.04.2006 lig a karşıyaka 0-1 bursaspor
15.12.2006 t.kupası bursaspor 2-1 karşıyaka
karşıyaka taraftarının hıçkırıklarının manisa dan duyulacağı karşılaşmadır. kolay değil tabi, son şampiyon geliyor izmir e. karşıyaka camiasına tavsiyem zevk almaya çalışmaları, nasıl olsa tecavüz kaçınılmaz.
maçın favorisi bizim krokodilspor olsa da çok emin konuşan arkadaşlar için hatırlatma: (bkz: karşıyaka > kırıkhan)

ona göre, akıllı olun!..
ziraat türkiye kupası grup maçıdır. bir yanda ' ne kadar ankaralıysam o kadar bursalıyım' dediğim kardeşim, bir yanda ebedi dostumuz büyük karşıyaka taraftarı. inşallah hiçbir olay çıkmaz da güzel geçeceğini düşündüğüm bu maça gölge düşmez.
Karsiyaka bursa ile dusman ankaragucu ile kardes,

Goztepe ankaragucu ile dusman bursa ile kardes,

Bursa ile ankaragucu kardes.

Gel de cik isin icinden. Havuz problemi gibi. Ne ayak bu kardeslikler anlamadim ki ben...
göztepe taraftarı olarak değil karşıyakanın insanını sevmediğimden bursasporu destekleyeceğim maçtır.kaldı ki olası bir kavga da karşıyakalı taraftarlar memleketlerine kadar* püskürtülürler.**