bugün

Birbirine benzeyen zaman dilimi bütünü ve zamanın insana karşı en etkili silahlarından biri olanlardan bir adet sene.
senden umutluydum 2024 ama sende şaşırttın
2 kere hastalandığım yıl. o açıdan çok kötü ama moral olarak daha iyiyim.
güzel gidiyordu ama hem ben hastalandım, hem ablam hastalandı, hem yeğenim hastalandı isyan etmek gibi olmasın. iyi ki yeni yılı kutlamamıştım. yeni yılı kutlamadım diye pişmandım ama artık değilim. yalnız ilk türk astronot olması güzel oldu. her şeyin hayırlısı gūzel.
uzaya astronot çıkardığımız yıldır.

2004ün 20 sene evvelinde kaldığı yıldır.

ense tıraşlı 2008-2009 tayfanın yanına gelip bro sigaran var mı dediği senedir.
valla şu ana kadar güzel giden bir sene. keşke bu yılı kutlasaymışım da ama sadece yılbaşını kutladım. geçen sene bu ay daha dertliydim. şu an gayet keyfim yerinde.
Böyle kutlanmıştır eminim.
görsel
başında türlü maymunluklar yapılan sene ne oldu 12 günde patates oldunuz.

yüz kere dedik gelen yıl gideni aratıyor vazgeçin bu sevdadan diye.
Cok guzel geçeceğine emin olduğum yıl.
2023'ün bana vermedigi tek bir sey kaldı. 2024'ten onu alıp çıkıyorum.
Sakatlanarak giriş yaptım. Bakalım devamı nasıl gelecek
Yilin basini kucukken ezeceksin.
dört basamaklı rakam.
stressiz geçirmeye karar verdiğim bir yıl. artık kendimi daha da özgür hissetmeye karar verdim.
bu yıl stressiz olmaya karar verdim. şu an güzel gidiyor.
değişenin sadece sondaki rakam olmaması temennisiyle... umarım bu hayatta 'hak eden' herkes mutlu olur. hak etmeyenler de umarım hak ettiklerini bulurlar.
Herkese allah korkusu, manevi huzur getirsin.
Umarım hoşgelmiştir.
Japonya'yı bi salladı, geldim dedi; iyi niyetindendir inşallah!
00:00 itibariyle girdiğimiz yepisyeni bir yıl.

her şeyden önce yeni yıl elbette sağlık, mutluluk ve huzur getirsin. ancak içimden bir ses, bu yılın da patatesten ibaret olacağını söylüyor. ki patates zaten muazzam bir besin, yeni yıl ile kısyaslanamaz.

ekonomik zorluklar, hiper enflasyon, geçim zorlukları, kültürel çakışmalardan doğan sorunlar, eğitimsizlik ve işsizlik sorunları daha da artacak. daha ilk maaşları almamamıza rağmen ürünlerde yoğun bir zam mevcut. tabi bunlar dışında kişisel ve manevi zorluklar da bitmek bilmeyecek. ancak hayat genel olarak zor olduğu için, bunları dillendirmek şuan için mantıksız.

herneyse, hoşgeldin 2024!
2024 bana inşallah tekrardan bekarlık getirir.
sağlık, barış, huzur ve refah getirir umarımmmm...
2009 yılına tekrardan girmek isterdim. iki sıfır sıfır dokuzz,hadi gel bekliyoruzz.
https://www.youtube.com/watch?v=xL5r08rrHOM
Keşke zaman makinem ne olsaydı da 2017 ya da 2018 yılbaşına gideydim..
sözlük ahalisi, mutlu yıllar!
3dk geride kaldı. Artık 2024 yılındasınız. Hoşgeldiniz. Ama gereğinden fazla anlam yükleyip çok fazla umutlanmayın, zira avucunuzu yalarsınız.
GTA 6 oyununun 2. Fragmanı bu çıkacaktır
Çoğu insan buna kesin gözüyle bakıyor.