bugün

Gotumuzdeki donu vermenin garantisidir.
görselde görüldüğü gibidir. tek çare akp..

görsel
Yükleniyor...
görsel
Bir muhalif olarak ben de akp'ye verecegim.
Banane amk birileri ac mi tok mu. Ben iyiyim. Geri kalani da kendini dusunsun. Bunca yildir anlatiyoruz adamlarda tin yok. Amk cahillerini ben mi dusunucem ?
bak o z kusagi ak partiye nasil vuracak.Beklede gor.
görsel
görsel
eğer düzülmek hoşumuza gidiyorsa neden olmasın.
(bkz: gaylık utanılacak bir şey midir)
tengir'in içten içe hayalini kurduğu ameliye.
mührü akp ye vururken chp ye de çarpı atıyoruz pusulada. tamammı akpli kardeşlerim. boykot var.
(bkz: )görsel
görsel
iadeli ve taahhütlü vurma eylemidir. önce siz mührü 1 kere vuruyorsunuz sonra 4-5 sene boyunca onlar size vuruyor. mührü yani..
Ak Trollerin nabız almaya çalıştığı bir başlık daha.Yahu kardeşim düzülecek başka bir yerimiz kaldıysa AKP mührüne damga vurun ama yok azıcık akıllandık,beynimiz var soyulmak istemiyoruz diyorsanız işte manzara ortada.
beyinsizliğin dik alası sözünün birebir tanımı olan hadise.
aynı başlığı başka sözlüklerde açıp sonra şansını uluda denemek.
Bizim millete bu cehalet varken hiç de imkansız değil. Adama dolar on lira oldu diyorsun, ekmeği dolarla mı alıyoruz diyor. o buğdayın tarlasını sürdüğün traktörü, traktörün yakıtını dolarla aldığımızı düşünemiyor. Bu milletten ümidimi çok uzun zaman önce kestim. Cahil halk yüzünden arada olan bize oluyor.
görsel
2023 seçimlerinde yapacağım şeydir.
yaparsanız kendinize yaparsınız beni ilgilendirmez.

sonuçta gideceğim.
yeni zamcıkların habercisi.

-üretimin hat safhada olup uzaya uçabildiğimiz ve milyon milyar bin metre küp doğal gaz bulup da birim fiyatlarının da bulduğumuzla aynı ölçüde zamlandığı bir ülkede yaşıyoruz nasılsa.
bu hareket ak partinin vurdurduğu anlamına gelir. böyle bir eylemde bulunursanız hakkınızda cezai işlem uygulanacaktır.
ortalık çok karışık olduğu için yapılması gerekendir.

görsel

karışık değilse gene basın ama aksatmayın aman ha..
2023e kim öle kim kala insan bi allah nasip ederse der.ben tip'e verecem bu arada.
vatanını ülkesini seven her bireyin gönül rahatlığıyla yapması gereken eylemdir. evet hatta net ötesi.

görsel
vururken sözlükte ki kekolar da aklıma gelir umarım daha bi şehvetli yapıştırırım.