bugün

Götümüzün yanaklarında bozboğan yılanı gezdirdin. Giderayak yap bi güzellik kıskandır 2022’yi.
yok hacı sana yazacak bir mektubum. çok güzel başladın, çok güzel devam ettin, sona da çok güzel geldin ama niye bu kadar kötü bittin ki? 1 hafta daha idare edeydin de güzel biteydin, 2022 kötü başlayaydı olmaz mıydı? hayatımda 1 tam yılı mutlu geçiremeyecek miyim lan ben?
son çeyreğinde yaşattıkların için o güzel hislerim, heyecanım, tutkum hiç bitmeyecek sanmıştım. ancak son golü 90+2'de attığın için senden nefret ediyorum. sezgilerine bu kadar fazla güvenme diyerek de son dersini vermiş oldun. artık sayende önüme bir set çektim. gelecek yılda insanlara daha az güvenen, daha az tamah eden biri olacağım.
Başı güzeldi ama sonlara doğru acı verdi.
Sevgili olmayan 2021 yılı, ilk başta umut vericiydin yalan yok, ama sonra bütün dünyanın içine ettin. Umarım 2022 yılı senin kadar berbat bir yıl olmaz.
Sevgili 2021 yılı;
Hiç mektup havasında konuşmıycam valla, ağzıma geleni saycam. Ya sen ne iğrenç bir yıl çıktın hayır başta ağzımıza sıçtın, sonunda bari temizliyeydin ya resmen sıvadı son ayda. Kaybol şurdan nah sana tatlı uğurlama falan.
2022 sırıtma lan karşımda. Lan senin yanaklarını ikiye ayırım bak. Bu 2021 gibi olursan deşerim seni. Bu ne lan kaç yıl oldu üst üste kötü geliyonuz karabasan mı kesildiniz başımıza.
meymenetsiz bir yıl işte.
hayatımda büyük bir karar verdim ve düzenimi iyi kötü kurdum. zor bir yıldın, hiçbir yılda bu kadar yıprandığımı hatırlamıyorum. unutulmayacaksın ve anılarımda seni hep anacağım.