bugün

evli robotla işim olmaz!!!

görsel

zorunlu edit: beyler adam robotları da alıp başlıktan kaçmış!
şaka maka robotları taş gibi yapmışlar. kadınların büyük çoğunluğundan güzel olmuşlar.
Sanki matah bir şeymiş gibi lanse edilen haberdir. Farkında değil pek cok insan ama artık giderek yalnızlaşıyoruz...
türkiye için "2020de robotlara tecavüz mümkün olacak" şeklinde uyarlanabilecek, teknolojik 'gelişme'nin son noktasıdır.
(bkz: 5 yıl içinde robotlarla seks yapılabilecek olması)
Temcit pilavı gibi ısıtılıp ısıtılıp sunulan haber.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
Bizim millete cinsel seks var de sonra otur ve izle. En enteresan robotlar bizim ülkeden çıkacak buna eminim. Trip atan ve evlenmeden vermeyen robotlar türeyecek başımıza.
ülkemizde pek çok ölüme sebep olacak olan mevzudur. bizim erkek milleti malum illa bir yolunu bulur akımın olduğu yere duhul eder. robot dendiğine göre illa ki içerisinde devreler vs olacak dimi..
görsel
mutfak robotu ile şimdiden alıştırma yapılmaya başlanmalıdır. evet
+ 2 tane alablirmiyim
- tabi ki, hangilerini sarayım abime?
+ şu asyalıyla kuzey avrupalı olanı.
- buyrun efendim
+ siyah pazar poşedi var mı?
peki zeki Mürenin de robotu olacak mı.
insan soyunun sonu... Kimse kimseyi iplemez artık. Bir de bu ülkede robota gerek yok. Cansız mankenler, rulmanlar, damacanalar... Anlatabiliyor muyum?
(bkz: her kuşu siktik bir flamingo kaldı)

ayrıca aklıma geldi (bkz: ex machina)
isteyen günümüzde vibratör ile demosunu test etmeye başlayabilir.
Türkiye marketing'inde olası yaşanacak monolog,Ustacığım bana ordan 50 kilo s*kmelik tartarmısın.şeklinde olacaktır.
ne iyi

ne iyi

başı falanda ağrımaz

hatta

harder more harder

diyebilir.
işleyen demir pas tutmaz...
2023 de olsa inanırdım, lozan'ın süresi bitince. Evet ben bir çomarım hav hav hav.
türk erkekleri için pek bir değişiklik yaratmayacak olaydır. sonuçta türk kızları sağolsun robottan pek bir farkları yok.
4 yıl daha sabretmemizi gerekli kılan açıklamadır.
türkiye'de damacanayla bile mümkün.
o kadar beklemeye gerek yok türkiye coğrafyasında zaten mümkündür.

(bkz: türk kadınının seks anlayışı)

http://galeri3.uludagsozl...B1%C5%9F%C4%B1_207298.jpg
Yoklukta olan abazalara büyük umut.
Bi silkmediğin robot kalmıştı gözün aydın o da mümkün olacak.
Erkeklerin teknolojiyi gereksiz amaçlarda kullanmalarının yalnızca bir örneği. Tam anlamıyla birer sazanlar.

Insan ırkında erkeklerin üstün cins rolünü üstlenmiş olmaları hâlâ şaşırtıcı.

Fiziksel özellikleri daha güçlü olmasaydı böyle bir durum muhtemelen asla olmazdı.

Bir çok hayvan ırkında görüldüğü gibi tek fonksiyonları çocuk isteyenleri döllemek olurdu.

Zaten başka bir halta yaramıyorlar.

Dünyamızda en büyük vahşetler, suçlar, olmadık tecavüzler de yine bu cins tarafından gerçekleştiriliyor.