bugün

Vereyim de kurtulayım görüşünün baskın olduğu anlayıştır.
(bkz: çok yorgunum)
http://galeri3.uludagsozl...B1%C5%9F%C4%B1_207298.jpg
türk kadını için seks erkeğe verilen bir lütufdur..ve hatta sadakadır..kendini zeki zanneden ler hangi erkek onlarla konuşsa bu çocuk beni yatağa atacak aman dikkatli olayım mantığıyla hareket eder.
pek yoktur.
cunku geleneksel yetismislerdir.
ailelerine sadiktirlar, ortaya dusmezler.
olmayan anlayıştır. evet efendim türk kadınının seks anlayışı falan yoktur. kendilerine bakmaz zevk alma amacı gütmezler sevgili kocam* başkalarına bakmasın ben aşığım seks düşünmüyorum zihniyetiyle devam ederler. zevk ve haz seviyesi eksilerdedir.
(bkz: ben bilmem beyim bilir)
ikinci dünya savaşı sonrası kocaeli ve batman'da kurulan enstitüler, türk kadınının seks anlayışının, antik yunan erkeğinin seks anlayışının post yapısalcı ve çok hegelist bir yorumunu bizlere sunmuş olsa da, yapısöküm ve gayrımenkul üstadı john watson'ın da dediği gibi; türk erkeği yoktur, kart kurt sesi çıkararak çerez yiyen koca vardır.
en iyisi ben tahta gibi yatıp kendimi kasayım etrafımdakilere de seksin ne kadar kötü ve zor birşey olduğunu anlatayım ki eşim ve çevrem benim ne kadar namuslu bir kadın olduğumu anlasın. *
her akşam alemlere akalım, eşleri değiştirelim, toplu sevişelim, her yerden alalım, beygir gibi sürelim, emelim, yutalım anlayışıdır. gelgelelim erkeklere uymak ve milli değerleri korumak adına bu anlayıştan biraz taviz verdikleri doğrudur.
paradoks da denilebilir bence problem erkekte. evli olmamakla birlikte kendimden örnek vereyim;

ben yatağa gece 11 de girsem karı temizlik ütü kahvaltılık derken 12:30 da falan gelir olay çıkar.
karı yatağa 11 de gelse sabah ütüsüz gömlek, hazırlanmamış kahvaltı ve dağınık odayı görsem yine olay çıkartırım.

çözüm: dinimiz 1+3 yabancıya olanak sağlıyor, huzur islamda...
istemeden vermeyi sevmez.
Seks yapan kadına ülkemizde orospu damgası vuruldukça o kadının da yatakta put gibi yatması normaldir.
seks yaptığı adamın seks kalitesi ile doğru orantılıdır.

türk kadınının aklını başından alamamış bu adam,
kendinin çok iyi seks yaptığını zannedip,
puta niye can veremedim acaba diye düşünme ihtiyacı bile hissetmez ve zeytinyağı gibi "üste çıkmak"la marifet yaptığını düşünür.
bazı özel duyguları tek bir kişiyle "özel" biriyle yaşamak isterler.
türk erkeği gibi "nefes alsın yeter" felsefesiyle hareket edip bakire ile evlenme hayali kuran adamcıklarla kendini harcamaz.
"bakireliğim bozlumasın da ne yaparsak yapalım, annem göster ama verme dedi"
dalağa böbreğe sevişen erkek olmadığından türk kadının seks anlayışının kötülenmesidir.
oysaki erkek adam gibi önsevişme yapsa sorun ortadan kalkar.
(bkz: sex bir ihtiyaçtır)
seks ihtiyacının sadece erkeğin boşalmasıyla bitme düşüncesidir.
(bkz: kafam hafif dumanlı)
Toplum yüzünden bu ihtiyacın bastırılmasıyla gelen acemiliğin kadına yüklenilmesinin yobazlığı. Kadın için sex; sadece tek bir erkekle yapılan eylemdir ona öyle öğretilmiştir. Yetiştirilme tarzı itibariyle kadın bunu üreme eylemi olarak görür zevk açısından bakamaz. Ha ayrıca 'Türk erkeğinin sex anlayışı' nedir diye sorsalar o Türk kadınlarına, beyaz çarşafın kana bulanması derlerdi eminim. Sex kıza hayvan muamelesi yapıp kan görmekse göremeyince de o... gözüyle bakmaksa o erkek kadının sex anlayışını bırakıp erkekliğini insanlığını sorgulamalıdır.
bir kadına orospu dersen seks yaptığı için, o kadın seksten nefret etmese de iğrenmesede nefret eder ve iğrenir. orospu olmanın kriterleri vardır belli başlı. kriterler yerine getirilirse de ne dersen. ama sırf seviştiği için orospu olacaksa hatun aklını başına topla emmi.
türk kadını rus kadını diye bir şey yok aslında fiziksel farklılıklarından başka, bütün hatun modelleri özün de aynıdır sadece değişik yansıtırlar bu özlerini. her kadının sekse ihtiyacı vardır, yapamadığı takdir de mastürbasyon yapar. insani bir ihtiyaçtır seks ve bu her iki cins içinde geçerlidir. bunun aksini iddia eden seks yapmamıştır, ya da ergenlik çağına girmemiştir. uzun lafın kısası kuzey kutbunda ki hatun ile türk hatunun sekse bakış açıları aynıdır farklı olan bu bakış açılarını yansıtma şeklidir. bunun sebebi de toplumdur. (bkz: seks tabusu)
pişmanlık.
Erkeği "tak fişi bitir işi" mantığında olursa ne anlayış kalır ne mantık.
Allah yardımcıları olsun.
Anadan kiza gecen anlayistir.
(bkz: anasina bak kizini al)
(bkz: binicisine göre kişnemek)
bu anlayış kendi kafasında hepimizin sandığı gibi tabulardan, toplumsal baskılardan, tepkilerden, ananelerden şundan bundan sebeple ayıptır, kötüdür, yasaktır.
sanmıyorum ki bir türk kızı daha hiç sevişmeden bunun bir ihtiyaç olduğunu, kendisinin de alabileceği bir zevk olduğunu düşünsün.

bir de yaratılıştan erkeğin düşkün olduğu kadar cinselliğe düşkün olmama durumu da var ki inkar edilemez

örnek; her erkek karşısında güzel bi kadını çıplak görse ona dokunma,onunla olma isteği uyanır içinde (evet bu bi genellemedir)
türk kızı behlül ü çıplak görse karşısında gidipte yumulmaz.*
kadınla erkek farklıdır...

bu sebeplerden kadının kafasında karmaşık fikirlere dolanmıştır seks,
kendi tadını keşfedene kadar da bunun ne kadar harika bişey olduğu fikrini benimseyemez

ama sen yine de heryerde seviştiğin kadının ölü gibi yattığını, bitse de gitsek modunda olduğunu yazıyorsan,
o senin beceriksizliğinden kaynaklanıyor, zerre zevk almıyor o kadın seninle olmaktan
(bkz: empati yap lütfen)