bugün

galatasaray'ın ikinci olarak çıkacağı grup.

görsel
Maalesef ikinci çıkamayacağımız gruptur.

Kendimizi kandırmayalım.
maksimum 2 puan alacaktır. zaten önemli olan kazanmak değil katılmakahahahdjasdkks.
avaraj takımı mode on.
Averaj takımının düştüğü grup. Evet.
galatasaray bu gruptan anca 5.olarak çıkar. ahahahahahhaha
4 veya 6 puanla üçüncü olacağız. Diğer takımlara Maksimum 3 farkla mağlup olursak sorun yok.
görsel
gangbang olacak grup.
galatasarayın 5. olacağı grup.
psg nin muhtemelen uzak ara birinci, real madrid rezalet bir durumda olsa da ikinci olacağı gruptur. fenerbahçeliyim ancak gönül bizim takımlarımızın her sene gruptan çıkmasını istiyor. ancak hayaller ile gerçekler meselesi var işte. galatasaray brugge ye belçikada yenilmezse 3. olarak uefadan devam eder.
Kendi evinde brugge'den alacağı 1 puan ile grubu 2 atıp 20 yiyerek eksi 18 averaj ile tamamlayacak.
insan insana bunu yapar mı allahsız UEFA. Çok fena cinsellik dönecek çok.

Not: trabzonsporluyum.
Sonucu karmasik olacak grup kestirelemez.
Gs gruptan cikar.
Maçlarda +18 ibaresi konması tavsiye edilir.
Keşke daha kolay bir grup olsaydı. Galatasaray en azından Avrupa ligiyle uğraşır, biz de * elimizi kolumuzu sallaya sallaya şampiyon olurduk.
Saint germen'de saint germen'i yenersek rahatız.

(bkz: ümit özat)
galatasarayın ilgisini türkiye ligine çeken grup.

görsel
dünyanın en büyük derbisine yeniden sahne olacak olan grup.

real madrid cf - galatasaray sk!

ama..

derin bir nefes alıp mantıklı düşündüğüm zaman, sallantıda olan bir real madrid var, aynı zamanda bu haliyle kupa kaldırabilmiş ayrı bir real madrid var. aramızdaki kadro uçurumu cabası..

gönül istiyor ki, içeride ve dışarıda brugge'dan 6 puan çalalım. evimizde madrid'i yene.. ne diyorum lan ben?

brugge'un bize çıkma ihtimaline karşılık dün gece brugge - lask maçının tamamını bebe bisküvimi kemirerek izledim. deli gibi hızlılar. tak tak tak 3 topla ataktalar, çok seri gelen bindirmeler, önde baskı, pres.. ileride okereka, openda gibi 90 dakika ele avuca sığmayan iki canavalarları var. bizim ağır defansımızı çok zorlayacaklarına emin oldum. tek eksikleri tecrübelerinin olmaması.. eğer defansımız saçma bir hatayla erken gol yemezse her şey istediğimiz gibi olabilir.

sonuç ne olursa olsun kişilik olarak hep zoru sevdim. en zor olanla mücadele etmeyi sevdim, seviyorum. gruba bu açıdan çok sevindim. lokomotif moskovayı 3 kez yeneceğimize psg'yi kazayla 1 kez yenelim bana yeter.

çünkü cimbom başı dik yürür!
allah yardımcımız olsun!
ilk 2 belli, son 2 de belli.

Ciddi bir 1.lik ve 3.lük yarışı olacak.
görsel
görsel
bazı götü boklu kanatlıların taşak geçtiği gruptur. maç kaybetmeden uefa kupası alan galatasaray'dan bahsediyoruz.
içime doğdu Reali burada yenecek cim bom.Diğer yorumlarım;

içeride psg 0,real 3,bruge 3 toplam 6 puan
Dışarıda psg 0,real 0,bruge 1 toplam 1 puan
7 puanla üçüncü olup avrupa liginden devam ederler.