troll detected. bi beşiktaşlı olarak o kupayı alacağımız yılı 2118 olarak görüyorum.
(bkz: çekmişim tineri taş gibiyim)
mantıklı gelmiş olan mevzudur.

görsel

insanlar kızıyor ama fenerbahçe - beşiktaş - galatasaray karması yapıp gitsek en fazla çeyrek final görürüz. kafa yapısı olarak uyamıyoruz henüz oralara bir real madrid bayern münih dortmund ne bileyim chelsea barcelona hatta bu seneki monaco takımlarına bakıyorsun sonra dönüp bizimkilere bakıyorsun çok ama çok zor..
Steau bükreş ve marsilya dışında kimseye izin vermedi ler.
En son kızılyıldız başardı 1991 de ondan sonra kimse başaramadı.
Çüşşşşşşş.
ütopyadır.

olamayız.

cl kupasını kazanmak için kadronun en az 200-250 milyon avro olması gerekiyor.
beşiktaşlı olama ragmen ben bile bukadar kafayı yemedim.
Buralarda eğleniyorlar.

Galatasaray ve Fenerbahçe ile aynı olasılığa sahip mevzudur. Sıfır.

Ha bu arada *
(bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi)
beşiktaşlıyım ama bu sene ligde mevcut kadro ve teknik adam değişmezse şampiyon olabileceğimizi düşünmüyorum. 3 yıldızı taktık gazımız da burada söner. fakat akıllı stratejiler ile doğru transferler gerçekleştirirsek şampiyonlar liginde andres beck gibi oçe'ler ile sahaya çıkmazsak yarı finale inanırım.
şampuanı olmasın .
Gruplardan 3. Çıkıp avrupa liginde final oynamak daha gerçekçi hedef olur.
(bkz: sakin ol şampiyon)
şimdi, şaka taşşak bir yana..

güntekin kardeşimin de dediği türk takımları için yakın gelecekte imkansız bir şeydir bu..

beşiktaşım önce en kısa sürede uefa avrupa ligini kazanmalı..

ardından da ikincinin peşine düşüp süreklilik peşinde koşmalı işbu saatten sonra ufak ufak gözünü daha yukarıya dikebilir..

dangalaklığın lüzumu yok yani..

öte yandan evet bence kesin şampiyon oluruz ya..
inşallah olur dedirten başlık.
şimdiden aminler olsun.
Ney ney ney?
Gırgır olduğu belli olan başlıkta bile tiner esprisi yapabilen gerzekleri görmemizi sağlamıştır.
Sıça sıça bitiremediniz mk!!! içinizdeki nefret bitemedi bir türlü...
Bu sene gruptan bile çıkamaz.
'O kadar uzun boylu değil 3. büyükler sizi' dedirten başlık. (bkz: deli saÇması)
görsel
Negredo ve lens takviyesiyle hiç zor olmayan şampiyonluk. Artık yurtiçindeki ufak kupalara yedek kadrolarla çıkıyoruz. Lens yerine babel oynuyor negredo yerine cenk oynuyor.
hayırlı olsun.
Beşiktaş önümüzdeki 10 yıl içinde uefa veya şampiyonlar ligini kazanırsa gözüme deodorant şişesi sokarım capsli, bu burda dursun.
Uefa ya bile gidemeyen adam burda sözümona dalga geçiyor beşiktaş ile.

Aynen krdş çok komik östauahsgsh.