bugün

Beşiktaş'ın ligi zirvede bitirmesi durumunda gerçekleşebilecek durum .
6 yıllık özlemin ardından , taraftarlar takımlarına çok yakışan bu sıfatı kullanmayı şiddetle azru etmektedirler .
(bkz: besiktas in sampiyon olmasi)
nerdeyse fenerbahçenin türkiye kupası olayına dönecek olan olaydır. insanlar umutlarla yaşar ama bu senede takımımdan çok umutlu değilim açıkcası.
(bkz: kartal gool gool gool gool)
(bkz: mustafa denizli şampiyon yap bizi)
*
(bkz: bursa da intihar etme sebepleri)
bu sene gerceklesecek olay.
bir galatasaraylı olarak yürekten dilediğim olay. yeter ki dinci sivas'ı sevindirmesinler.

istanbul'da laila'yı görsün bülent uygun(suz) bey...
bir fenerli olarak gönülden istemediğim olay. gerekirse galatasaray şampiyon olsun ama beşiktaş olmasın. mal bulmuş mağribi oluyorlar önlerini alamıyoruz.
edit: kıymetli eksileyen karakartallar, siz değil misiniz her sezon mütemadiyen her maç kazandığında kendinizi şampiyon ilan edip hayatı bize razı etmeye çalışan? lider olduğunuz haftaları saymıyorum bile? nerdeyse biz haketmiyoruz diye beni kesmeye çalışacak sözde arkadaşlar tanıyorum ben.
erzurumlu bir çay bardağı olarak gönülden istediğim olay.. zira hiçbir şey bulamadan her şeyi başarmış fenerli havalarına girmeyecekleri de aşikar.. mesela şampiyonlar liğine katıldıktan sonra hemen "kupayı kazanacak güçteyiz" tarzinda bir demeçte ve hayallerde bulunmazlar en azından.. ya da başkalarının gerçek ve su götürmez başarılarına "tesadüf" diyerek "eziklik psikolojisi" içine girmezler.. bu yüzden ki olsunlar gayri..
2008-2009 sezonunun büyük bi ihtimalle birinci olarak bitiren beşiktaşın alacağı ünvan.

(bkz: siyah ulan)
hayallerde yaşıyor bazıları... bu iddia; önümüzdeki sene, olmazsa sonraki sene veyahut da seneler sonra gerçekleşebilir, fakat bu senenin şampiyonu bellidir;
(bkz: sivasspor)
edit: niye kızdın "yafrum", gerçek bu. 2 ay sonra sen de göreceksin. *
2008 2009 turkcell süper ligi sonucudur.
edit: bir fenerbahçeli olarak tüm beşiktaş camiasını tebrik ederim. bu entry nin nesine eksi verdiğini çözemediğim yavşağada aynı entry ile sesleniyorum: kabullen evladım, sonuç bu; kırk kere eksilesende bu, yüz kere eksilesende bu...
sivasspor'un önündeki liglere bakmaası yeniden rukü bulmuştur.
beklenendir...
(bkz: siyah ulan)
yaklaşık 10 senede bir tekrarlanan söz.
bayram yapmama sebep olmustur. ulan sevincten bu kadar duygulanacagimi bilseydim, izlemezdim maci. 2008 yazini milli takim sayesinde ne kadar büyük bir onur ve gurur ile gecirdiysem, 2009 yazini da bu gururla gecirecegim.

ayrica tarih tekerrürden ibarettir. 2002 milli takim dünya kupasinda yari final oynadi, 2003 besiktas sampiyon oldu. 2008 milli takim avrupa sampiyonasinda yari final oynadi, 2009 besiktas'im sampiyon. yürüyün be...
bu gecenin adıdır. 30 mayıs 2009 cumartesi... yer siyah gök beyaz...
inadına!
(bkz: beyaz ulan)
(bkz: to be continued)
beşiktaş'ın rakiplerini küçümse*memesi sonucu oluşan, şımarık galatasray ve fenerbahçe'nin ders alması gereken deyim. *
--spoiler--
2009-2010
--spoiler--
(bkz: şampiyonluk sayısı kadar entry girilmesi)
vedat okyar ın anısına yapılmış, güzel bir kısa filmdir.

--spoiler--
başhekim fenerli mi?
--spoiler--
Olması gereken olaydır.
benim gözümde şampiyonluk sevgiliye alınan hediyeden farksızdır. sen mazlum yüreklerin şampiyonusun beşiktaş.
olması gereken durum.

ancak erken beyler. biz iyi futbol oynayalım da elle gelen düğün bayram.
sakin ol liseli daha yeni başlıyoruz.