bugün

An itibari le olandır.
(bkz: başlık parsellemek)
böyle giderse 2015 lys'den önce açıklanacak olandır.
An itibariyle ÖSYM sitesinden duyurulmuştur.
(bkz: erken geldi galiba)
troll nedir nasıl olunur. aslı astarı yok yalan haber.
(bkz: başlık parsellemek).
sınav yapmadan duyurmuş puanları, açıkçası meb gibi boktan bir kurum olmadığından bunu pekala yapabilir.
Girmeden açılan şemsiyedir.
Sonunda açıklanmış hayırlı olsun.
Aciklanan sinav sonucu tam 500 puan yaptim. Türkiye birinciliğini aldim. Ama şike yapildigi gerekçesiyle simav iptal oldu dediğim sinav.
hayırlı olsun arkadaşlar ösym iyi çalışmış bu sefer. benim puanım baya iyi geldi nedense. tercihim adıyaman üniversitesi çiğ köftecilik ve lahmacun paketlemeciliği myo.
evet liseliler bu sefer gerçek haber.
Harbi gercek.
Gerçekmiş ya la harbi.
girenler uplasın.
sabah sabah iyi sövdüm. gerçek falan değil.
sabah sabah ağlanacak haber.hey gidi günler.
Ygs-4 338. Hahahaha.
harbi açıklanmış.
286 almisim lys'ye kassam tipa girer miyim?
siteyi çökerttiniz be. bi çıkın da bizde girelim
görsel
Herkese hukuk istiyorum dedim. 150k barajını geçemedim. Benden 20 puan fazla alan arkadaşım 108k olmuş. Böyle bir sınavı hakketmedim. Gelde şimdi pederin yüzüne bak.
Edit: Benim baraj olayı başkaymış ama genede üzgünüm.
şurada paylaşılan sonuçları görünce öylesine girdiğim lys sınavı yüzünden kendimi aynştayn hissedicem neredeyse.
Bu seneki yaptigim netleri gecen sene yapsaydim daha iyi bi yere girebiliyormusum bunu farkettim.bi yandan da okulumdan memnun oldugum icin lan iyi ki bi daha hazirlanmamisim diyebiliyorum.oylesine girilen bi sinavda nasil bi cikmaz bu(!)

Kader biraz da bu gencler

97 neslinin hakkini yedin ösym.devlet okullari tek basina ise yariyor dedin guya..
güncel Önemli Başlıklar