yine geç açıklanacak olan sonuçlardır. (bkz: aynı tas aynı hamam)
olmayan sonuçlardır. lys kalkmış olur o zamana. mss, kss, bss, falan olur.
Matematik cok zordu poff.
(bkz: başlık parsellemek)
an itibariyle açıklandı.
olmayacağı için açıklanmayacağını umduğumuz sınavın sonuçlarıdır. inşallah maşallah.
(bkz: Parsellemenin kitabını yazmak)
Buralar değerlenebilir. eğer sınavın ismi değişmezse.

Açıklanmamıştır henüz bekliyoruz bakalım.
sınav sisteminin değişmesi ihtimalinden ötürü ebediyen açıklanamayacak sonuçlardır.
2013 lys sonuçları'nı bekleyen çoğu liselinin ikinci uğrak yeri olacak sonuçlar. bu 95'liler ilk senede de kazanamaz ahahah. *
1 temmuzda açıklanacaktır.
ilk 100'ü hedeflendiğim sonuçlardır.
gençlerin heyecanla bekledikleri sonuçlardır. en azından bir sene sonra öyle olacak. mühendislik düşünenlere ve bu konu hakkında bilgi almak isteyenlere ve ayrıca idari bilimler düşünenlere (siyaset, uluslararası ilişkiler vs) yardımcı olabilirim.

--spoiler--
reklam alınır.
--spoiler--
büyük ses getirecek sonuçlardır.
an itibariyle hala açıklanmamıştır.
hep tüpçünün suçu.

Yeter demirören yeeeteeer!!
oha lan an itibariyle aciklanmamistir. ehehe 2013 unde ne cektim sonra mutlu son tabii. isteyen kizlara yardim edilir, reklam alinir. upup.
Duygulandım ya. 2013de ne çekmiştim bunun yüzünden ama hakkını yemiyeyim yine sözlük sayesinde öğrendim sürpriz oldu, güzel oldu.
zerre sikimde olmayan sonuçlardır. biz o yollardan geçtik artık. kim giriyorsa o sınava o düşünsün amk.
an itibariyle açıklandı.

edit: sınavdan önce de olsa eksilemeniz gerekiyor! ben mi söyleyeceğim bunu ? en büyük sözlük hobimdi bunu yazmak; tadı kalmadı yemin ediyorum.
göte girecek sınavdır gece 2 çalışıyoruz efendim. Liseliler ayakta.
ilk iki sırayı kardeşlerin paylaşacağı sonuçlardır.
açıklanacak sonuçlardır.
elim ayagim titriyor mk. yazmayin boyle seyler
Aciklanmaya calisilan sinavdir. Allahtan umit kesilmez.
korkutan sonuçlar. sakin gençler. yapmayın arkadaş panik olduk.