bugün

yine koca bir seneyi geride bırakıyoruz, geride biraktigimiz seneyi degerlendirmek iyi bir bakiş açisidır, insan değişimi bizzat yaşadığı, içerisinde olduğu için, etrafindaki olaylarin ne kadar hızlı değiştiğini göremiyor. Geriye dönüp arkamıza baktığımızda 2011 yılında yaşanmış bir çok olayın cerayan ettiği ve mazide kaldığı görülecektir.
bitse ne olacak ki? her yeni yıl bir öncekinin tekrarı değil mi sanki?
Aslında yeni bir başlangıç olması konusunda içimizdeki umutları saklamak , ertelemek ama asla unutmamakla birlikte hayatın daha anlam kazandığının farkına varmak , daha nice sözlere ve yazılara yol açmak . Hoşça kal 2011 ...
bitse ne olur bitmese ne olur ki. 2 ocak 2012 pazartesi günü yine koşturmaca, yine çile.
(bkz: bize kalan hüzün)
ya da
(bkz: elde var hüzün)
hala cumartesi günleri tatil değildir. zannediyorum, olmayacaktır da...
maaşlarımızı yarın verseler bari.
küfür ediyorum.

bu 2011 ile ilgili içimde acayip umutlar falan vardı. nedense böyleydi, dedim bu sefer tamam. bu sene her şey istediğim gibi olacak. bakıyorum nah oldu.

şimdi 2012 ile ilgili bir sürü dilekte bulunanlar var. diyorum ya ben bunları geçen sene istedim de ne oldu?!
üzülüyorum. iğreniyomuşuz birbirimizden... 2011 aramız kötü olarak bitiyor. 2012 böle başlasın istemiyorum.
Hiçte skimde değil. Önümüze bakalım arkadaşlar.
Önümüze derkende öyle önümüze değil.
yine bir yıl bitiyor, yine bir çok şey mazi dünyasına gömülüyor, hazan yaprakları gibi hüzün veriyor,yine yeni yeniden bir yıl karşılanıyor, geliyor umutla dolu koca bir yeni yıl, hayırlı ve uğurlu olsun; sağlık, huzur, bereket getirsin.
(bkz: 2011 biterken) özel yayın bu akşam trt 1 de .*