bugün

tüm zamanların en büyük yarışçısı schumi'nin, mercedes le olan kontratının bir yıl olduğunu düşünürsek, istanbul'da son kez izlenebileceği tarihi yarıştır. sezonun da yedinci yarışı olacaktır. pek sanmıyorum ama hele bir de yağmur yağarsa gör o zaman rain master ı.
indirimli biletleri satışa çıkmıştır..

geçmiş yıllara göre %50 ye yakın indirime gitmişler.. aferim diyoruz ve alıyoruz..

http://www.biletix.com/static.htm?page=sp43

edit: açık alan biletleri hacı. gelmişsin bana tribün diosun!
bilet fiyatlarını gördükten sonra "formula 1 trt'de izlenir" dedim içimden.
yine dolduramazlar tribünleri. açık alandan ötesi yine pahalı. Jr.'ler ucuz. Iyi de kaç tane Jr.can gelecek? açık alana talim yine. 40 lira iyi fiyat. ama hava bozarsa işte o zaman kötü.
türkiyede kapalı tribün izlenen bir yarış ya işte o yüzden bu fiyatlar. biliyorlar kapış kapış gidecek o yüzden dayıyorlar fiyatları. bu zihniyetle 2011 i göremicektir.
avrupa'nın en ucuz biletlerinin satışa sunulacağı yarış olacaktır. eh artık bu yarışa da gidilmezse ayıp olur.
yine kargaların izleyeceği yarıştır. anlayın artık, halkı zorlamı getireceksiniz zaten bir pazarları var hem de çok pahalı bedava yapsalar yine kimse gelmeyecektir.
serhan acar'a göre katılımın bu sene yüksek olması beklenen sezonun 7. yarışıdır. biletler gerçekten de en ucuz seviyededir ve bu kadar şampiyon pilot pistteyken gidip izlememek çok büyük bir kayıp olacaktır diye düşünmekteyimdir.
bilet fiyatlarının diğer senelere göre daha uygun olduğu göze çarpıyor.

http://www.biletix.com/static.htm?page=sp43
bilet fiyatlarının geçen seneden farkı f1 patronu bernie ecclestone un pistin ortağı olmasından ötürüdür. ve fiyatları düşürmüştür.
hoş daha önceleri de zaten otellerden yer ayırtıp boş odaları satıyordu.
Yarın yola çıkıp cuma antrenmanlarından itibaren içinde buluncağım organizasyondur.Ancak ilk defa katılacağımdan ne yapıp edeceğimi tam bilememekteyim.Ama güzel geçeceğinden eminim.Umarım yarışı Alonso kazanır da gitmemiz bir işe yaramış olur.
bence J. buttonun birinci olacağı yarış *
an itibariyle trt1'de hayko cepki'nin konuk olduğu ve inceden inceden verdiği ayarlarla güldürmüştür.
güzel bir yarış bizleri bekliyor keyfini çıkartın ey ulu yazarlar.
süpriz olmazsa red bull takımının ipi göğüsleyeceği yarış olacaktır.
webber i favori görüp gösterdiğim yarışma.ayrıca schumacher in ilk üçe gireceğini düşünüyorum.**
2 saattir yarışın başlamasını bekleyip tam yarış başladığı ilk boş turun altığı sırada trt1'e şifremi girdi ya da uyduda bir problem oldu anlamadım ama en heyecanlı kısmını kaçırdığım yarışma. 2 saat bekledikten sonra yapılırmı bu bana?
webber ile hamilton arasında yarışın başından beri ileri derecede bir çekişme var. hamilton her bulduğu yerde webber'i geçmeye çalışıyor. *
an itibarı ile 15 dk içinde yağmur beklenen yarıştır. sıralama 1 web, 2 vet, 3 ham, 4 but, 5 msc.
Vodafone McLaren Mercedes takımının canlı yarış telemetry' lerini her yarışta olduğu gbi bundada http://mclaren.com/home sitesinden verdiği yarıştır.

(bkz: takım direktörü tribinde telemetry izlemek)
bu kadar buyuk bir organizasyona sadece 13 entry girilip boktan eurovision icin yuzlerce entry giriliyorsa sokarim ben boyle duzene!!!
ilk turları gayet heyecanlı geçen, ortalara doğru sakinleşen yarıştır. sonlara doğru zirve bekliyoruz.

edit: anam coştu lan bunlar! redbull rezillikte zirveleri oynuyor an itibari ile.
an itibarı ile red bull lar birbirine girdi. vettel yarış dışı webber devam ediyor ama çok sıra kaybetti. mclaren duble ye gidiyor.
redbull'un kazasından çok beni okay karacan'ın götünü yırtmasının şaşırttığı yarış.
yağmur yağmadı ve yağmayacakta.

(bkz: Doğa tanrısı okay karacan)
inanılmaz heyecanlı süren yarıştır.

başlarda webber hamilton ı parmağında oynattı resmen.
ilerleyen turlarda vettel in webber e çarpmasıyla vettel yarış dışı kaldı, webber 3. sıraya geriledi.