bugün

gerçeği yansıtmaya sonuçlardır.

(bkz: bir an heyecanlandım itiraf ediyorum)
f tipi yapılanma iş başında.*
(bkz: kamu personeli seçme sınavı sınavı sonuçları)
imla hatalarını at da gel kurbanın olam
bir kağıda not alınması gereken sonuçlardır. sınavda lazım olur.
hele bi sınava girelim 4 gün kaldı.
sonuçları merakla beklenen sınavdır.
http://www.haberingundemi...gunu-aciklaniyor-mu/44575

gayri resmi açıklamaya göre yarın yani çarşamba günü açıklanacek imiş... ibiş... iyiymiş...
11.08.2010 saat: 14.00 da açıklanacağı hakkında duyumlar aldım. sanırım ramazanın ilk günü hediyesi sürpriz yapsalarmış keşke daha bir heyecanlı olurdu.
osymnin sitesinden bugün 14.00 da açıklanacağı bildirilmiştir.
bugün öğlen 2 de osym nin sitesinden açıklanacaktır.
osym'nin bugün 2de sitesinden açıklayacağıdır.
osym'nin sitesinde server is too busy diyordu en son. sonuçlarımı yüklüyorlar acep diye merak etmiyor değil insan.
ösym kendisine sövdürmemek için ramazan ayını koz kullanmaktadır ilk günü açıklayarak.
sınava giren kesimin "sınav sonucu işte böyle, yarın gel işe başla, bir de banka hesap numaranızı verin maaşınızı yatıralım, malum memur maaşları peşin yatar." gibi bir muamele beklercesine heyecanlandıkları sınav sonucudur.
açıklanmasına yuvarlak hesap 13 saat kalan, sınava girenlerin heyecanlanla beklediği sonuçlardır.
geçen yıla kıyasla aynı yapılan net sayılarına bu yıl daha az puan geleceği söz konusu. sürprizlere hazılıklı olmak lazım.
sonuçları merakla beklenen sınavın sonuçlarıdır. *
sonuç bekleyen arkadaşlar panik yapmayın, sizin için dua ediyorum. her şey istediğiniz gibi olur inşallah.
ösym'nin sitesi yüzünden öğrenemediğimiz sonuçlardır. Ne var şunu e-posta ile kısa mesajla gönderseler. O kadar para veriyoruz.
an itibariyle bu server ın too busy olacağını baştan biliyordunuz, niye gerekeni yapmadınız gibi sitemkar cümleler sarfetmeme neden olmuştur.
sitenin çökmesiyle birçoğumuzun ulaşamadığı sonuçlar olmuştur. * *
umrumda olmayan sonuçlardır aslında, doğru düzgün puan alamayacağım da garanti.
ama sanırım gaza geldim, bakıp duruyorum ben de.

ve hala server error in '/' application.
Bir klasiğe sahne olmuştur:

(bkz: Server is too busy)
açılıyor ama doğrulama resmi çıkmıyor.çok saçma.
artık ümit kesilen sonuçlardır. ayıp etmektir. ulan 2 saat oldu be!
arkadaşımın işlem kodunu girmeden sonucunu öğrendiği ve yüksek aldığı sınavdır.
zorlaya zorlaya öğrendiğim sonuçlardır. ve hatta 2 kişiye daha baktımdır.

an itibariyle doğrulama kodları babalara gelmiştir yalnız. tc giriliyor doğrulama kodu yalan olmuş durumda.

durmaksızın f5 arkadaşlar, başka yolu yok.