bugün

açıklanmaz olaydıııı!
beklenenden kötü gelmiş sonuçlardır.
çoğu puan türünden 77 puan aldığım sonuçlardır. harbi lan çoğu 77. nasıl denk geldiyse artık. haa bi boka yaramaz bu puanlar orası ayrı.*
(bkz: bekle beni kpss 2011)
YiNE YENi YENiDEN iÇiMiZDE PATLAYAN SINAVDIR.
(#8977867)
(bkz: (#8978556) )
(bkz: #8978544)
eee yuh be abi ulan insan utanır be 3 saat açıklayamadın.ama bizlerin hayatını 2-3 saate bağlamayı çok iyi bilirsin ,gibi tepkiler alan bir türlü açıklanamayan sınav sonuçları.
bakmaktan kaçınılması gereken sonuçlardır. çok kötü.
yaklaşık üç saattir göremediğim sonucun kendisidir.
biraz önce sonuçlara ulaşılabilmiştir.
too busy olan server artık unavailable olmuştur. yani meşgul olan server artık erişilemez olmuştur.
ablamla eniştemin kpss sonucunu öğrenmek için benden daha meraklı oldukları sınav sonucu. Hayır anlamıyorum 2 saat geç öğrensem ne olacak hemen kaldıracaklar mı sanki?
neden gece açıklanmaz da en yoğun saatlere bırakılır bu işler diye düşündüren sonuçlardır.
zorlaya zorlaya öğrendiğim sonuçlardır. ve hatta 2 kişiye daha baktımdır.

an itibariyle doğrulama kodları babalara gelmiştir yalnız. tc giriliyor doğrulama kodu yalan olmuş durumda.

durmaksızın f5 arkadaşlar, başka yolu yok.
arkadaşımın işlem kodunu girmeden sonucunu öğrendiği ve yüksek aldığı sınavdır.
artık ümit kesilen sonuçlardır. ayıp etmektir. ulan 2 saat oldu be!
açılıyor ama doğrulama resmi çıkmıyor.çok saçma.
Bir klasiğe sahne olmuştur:

(bkz: Server is too busy)
umrumda olmayan sonuçlardır aslında, doğru düzgün puan alamayacağım da garanti.
ama sanırım gaza geldim, bakıp duruyorum ben de.

ve hala server error in '/' application.
sitenin çökmesiyle birçoğumuzun ulaşamadığı sonuçlar olmuştur. * *
an itibariyle bu server ın too busy olacağını baştan biliyordunuz, niye gerekeni yapmadınız gibi sitemkar cümleler sarfetmeme neden olmuştur.
ösym'nin sitesi yüzünden öğrenemediğimiz sonuçlardır. Ne var şunu e-posta ile kısa mesajla gönderseler. O kadar para veriyoruz.
sonuçları merakla beklenen sınavın sonuçlarıdır. *
sonuç bekleyen arkadaşlar panik yapmayın, sizin için dua ediyorum. her şey istediğiniz gibi olur inşallah.
açıklanmasına yuvarlak hesap 13 saat kalan, sınava girenlerin heyecanlanla beklediği sonuçlardır.
geçen yıla kıyasla aynı yapılan net sayılarına bu yıl daha az puan geleceği söz konusu. sürprizlere hazılıklı olmak lazım.