bugün

24 eylül 2009 tarihinde başlayacak olan yıldır. benim için bir şey ifade etmiyor olması sevindirici, öğrenci kardeşlerimize başarılar diliyorum.
24 Eylül 2009'da başlaması planlanan eğitim ve öğretim yılı.
14 eylül 2009'da başlaması planlanan eğitim ve öğretim yılı.
(bkz: ne var)
(bkz: sanki bütün bölümler 24 ünde açılıyor)
edit:evet efendim. 24 ünde açılıyormuş.
harc fiyatlarindaki akla mantiga sigmayan artisla devletin cukkaya indiregandi yapacagi egitim ogretim yilidir.
2009 2010 eğitim ve öğretim yılı bilmem ne okulu nesi dersi x. dönem y. yazılı yoklaması diye her sınav kağıdı başında yazan görüldüğünde 'yapma ya' dedirten metin.
her yıl olduğu gibi öğretmenlere 1 eylülde başlayacak olan öğretim yılıdır.
gene hadi oğlum bu sene program yapıp düzenli çalışmaya geçiorum geçte kalsam bari son zamanları adamakıllı öğrenci olarak geçireyim diye başlayıp 2 hafta sonra tekrar tüm fikir programı unutup bir içine sıçacağım eğitim-öğretim yılı..

(bkz: olmayınca olmuyor)
yeni öss sistemiyle aba altından "bazuka" gösteren eğitim-öğretim yılı...
7 eylül 2009'da başlıcakmış bu sene de. of of.
ne zaman başlayacağı kimse tarafından bilinmemektedir.*
yureklere, tum mini mini birlere hayırlı ugurlu olsun temennisi doldurtan hadisedir.
her yılki müfredat değişiminden nasibini alan eğitim-öğretim yılıdır.
öğrenim hayatı taze biten yazarların yüreklerine burukluk, yüzlerine tebessüm kondurmuş eğitim-öğretim yılı dün 1. sınıflar ve anaokulları için başladı sayın seyirciler.
başlangıcında hayır olmayan eğitim öğretim yılı. hayır ben yıllardır alışmışım pazartesi başlıyuorum okuluma. neden malum yerden element uydurup çarşamba başlatıyorlar şu okulları da mis gibi 'aa bu ilk hafta tanışalım kaynaşalım' muhabbetinin dibine vurdurmuyorlar?
yamalı bohçaya dönmüş eğitim sistemimizin ebediyete atılan bir adımı daha...

inşallah güzel geçer.
öğrencilerin perşembe-cuma kaynaşıp, pazartesi günü adam gibi derslerine başlayacağı eğitim öğretim yılıdır. öyle düşünüyor ve sanıyorum. araya bayram falan sokmadım, bilmiyorum ben ne zamana geldiğini eheh. liseyi bitirenler kadar ikinci sınıfa geçenler için de ilginç olacaktır. sen bir seneni geçir okulda. sene başı sana çömez muamelesi yapanlar şimdi seninle yesin içsin, ortama dal. ama sınıfın yine değişsin. alan değiştir, göt gibi kal. eşit ağırlık, sayısal sınıfları neyse yine kaynaşılıyor da, dil sınıfında zaten 10 kişi ya var ya yok mna koyim. istifa ediyorum anne, yılmaz vural olucam ben. okumucam.
marmara üniversitesi için 23 eylül 2009'da başlayacak olan öğretim yılıdır.
daha ilk haftasından sanki 1 yıl geçmiş de yorulmuş gibi hissettiren.
benim için bu gün itibari ile başlamış, yaklaşık olarak haziran'ın ortalarına kadar sürmesi muhtemel süreçtir, efenim...
bugün 9'da benim için startı yerilen ve haziran sonunda bitecek olan koşturmaca; kolay gelsin bakalım.
benim için ilk defa birşey ifade etmeyen eğitim öğretim yılı.