bugün

açıklandı ama herkesin dumur olup entry giremediği durum.
geçen yıla göre sıralama-puan ilişkisinin fazla değişmediğini gösteren sonuçlardır. geçen yıl 343 puan ile 7000 küsürüncü olunuyordu, bu sene ise 347 ile 12000 küsürüncü oluyorsunuz.*
okul puanlarını hayvan gibi yükseltecek olan sonuçlardır. yuh ebenin diyorum başka da bir şey demiyorum.
ayrica "ulan bu kadar birinci cikiyor, herkes catir catir soru cozecek zekada da su memleket niye devamli batmaya dogru gidiyor" diye ince ince huzunlendiren sonuclardir.
s.k gibi bi sınavdı. sonuçları da öyle oldu.
2007'de öss ye girenler için sonun başlangıcı.
okul puanlarının en az 20 puan artacağını gösteren sonuclardır.
uludag sözlük dershanesi ile hazırlanan öğrencilerin barajı aştığı sınavdır.***
öss taban puanlarının ereksiyon olacağı söylentilerinin dolaştığı sonuçlardır.
iq'su vasatın altında olmayan her insanın barajı geçtiğini görebileceği sonuçlardır.
barajı geçmek ölçü değildir. zira aslolan aşktır, sevgidir, tasavvuftur..
şanlıurfa ve diyarbakır'dan çıkan birincileri ile şaşırtan sınav. başarı sıralamalarında hep en altta olan doğu ve güneydoğu anadolu bölgelerinden birinciler çıkması enteresan oldu.

ama bu eğitim sisteminin boktanlığını değiştiren bir durum değil tabii ki.
oss 2006 da 300 puan* alan kisi 36000.* iken bu sene* aciklanan sonuclarda 300* puan alan kisi 78000.*dir. osym bi bok yemistir ama daha ne oldugu tam belli degildir. tercih yaparken dikkat etmek lazimdir.
öss ye girenlerin içinde çok pis patlamış sınavdır. okul taban puanlarının yükseleceği aşikardır. bu kadar insana hayal kırıklığı yaşatmak kimin hakkıdır?
1. olduğum sınavdır.
(bkz: başlığı tanımlıyorum işte sevgili terminatörler)
2003 ve 2004 versiyonlarını gördüğüm halde ve üstünden yıllar geçmiş olmasına ve başarmışlığıma rağmen hala beni strese sokmayı başarabilen hatta ve hatta geren, ağlatan, kahrettiren, küfrettiren sınavdır.
soz2 ve say2 puani gelen 36 kisi vardır, bu sınavda.
yüzdelik dilimlerin internet sayfasında acıklanmadığı sınav.
(bkz: çağrı sert)
$ampiyonlarına bakılarak hakkında fikir sahibi olunması gereken sınav.

(bkz: anasına bak kızını al)
puanların iyi ama sıralamarın üniversite adaylarını katlettiği sınav.
birinciligin biseyler ifade etmekte zorlandigi sınavdır..
-kacıncı oldun yavrum
*131 hocam
-derece mi diyosun lan sen buna
*eh iste hocam
-lan 31. zaten 131 tane bi b.k yapamamissin seneye bi daha girersin alıştın zaten degil mi....
47 bin kişinin sıfır çektiği sınavın sonuçlarıdır.
insanların yanlıslık iddiasiyla osyme'ye basvurdugu sonuclardır. okul puanlarının hesaplanmasında hata olması dolayısıyla kaç kişinin sıralaması degişecektir bilinmez...
sıralamalarla hayatın bize attığı büyük boy bir kazıktır.
deli gurubunun hit sarkısını söyleten sonuctur !