bugün

mutlumuyum hayır. en güzel çağımdamıyım oda hayır. neyim ben bile bilmiyorum.
aklın havada olduğu sıralardır, ki yaklasık 3-4 yıl kadar da devam edebilir. hatalara en yatkın yaşlar olarak bilinir büyüklerimiz tarafından bu sebeple her bişeyimize falan karışırlar. neyse geçtik geçtik
tehlike çanları beyinde çalmaya başlar.
19 un bittiğini artık 1 ile başlayan sayı görememek korkusuyla yaşlılık tribine sokan sıkıcı bir yaştır.
19'dan bir sonra; 21'den bir önceki nasıl geçtiği anlaşılmayan evredir.
Büyüdüğünü sanmaktır. Adam oldum benden ötesi yok demektir. Ama yaş geçtikçe aslında ne kadar küçükmüşüm ve ne kadar safmışım demektir...
19,75 yaşında olan benin 3 ay sonra girecek olduğu yaş. artık diyebilirim ki ergenlik geçti gitti liseliler bana çocuk geliyor artık. ha birde 17-18 den sonra hangi ara geçiyor zaman anlamak çok zor o derece hızlı geçiyor.
Hüzünlenmek için erken bi yaş .
insan hata yapmakla yapmamak arasında gider gelir.
Sen geçmişte bu yaş içinde çok büyük işler yapacağını varsay, yaptığın tek şey anatomi çalışmak olsun.
baya bir yasamis olmaktir. olebilirim tanrim. Sorun olmaz.
20 yaşında olmaktır işte, okumuyorsan veya çalışmıyorsan askere gidersin budur işte.
zor kararlar verme yaşıdır bazen. dönüm noktaları olabilir.
Üniversitenin ilk yılı bitmiş mesleğinize adapte olmak ve hazırlanmak için, yatırım yapmak için tam vaktinde olmakdır.
Mutsuz ve kırgın olmayı reddedip çocukluğa geri dönmek istemeye başladığınız yaştır(mış).
Bazı seylerin bilincine varmaktir. bogazindan kisip yatirim yapmaya calismaya baslarsin *
20 yaşında olmaktır. 20 senedir bu gezegende olmaktır. 20 sene önce doğmuş olmaktır.

ne çok 20 yazdım lan.
hala çocuk olmaktır eğer baba hayattaysa.
Her şeyi abartarak yaşamaktır.

En azından farkındayım.
iki yil once bulundugum yastir.
2 yıl sonraki durumum. on sekiz hiç güzel geçmiyor; yalnız, sıkıcı ve monoton... umarım 19 ve 20 benim için güzel bir yaş olur.
(bkz: çiftli yaşlar)
Mantigin islemeye basladigi yas diyorlar.
bi şarkının peşine takılıp kendimi bile unutacağım kadar uzak ve hiç bilmediğim yerlere gitmek isteğini güçlükle bastırmak zorunda kaldığım yaşta olmaktır.
6 sene geçti üzerinden. keşke kalsaydık öyle geçmeseydi yıllar.