bugün

amerikan filmlerinin çocuklar üzerindeki olumsuz etkisini en güzel açıklayan kavramdır ahlaki bozulma ve en güzel örneğidir seks arzusu. türk toplumunda bir ahlak, gelenek, görenek vardır. cinsel istek illaki her insanda vardır ama kendini dizginlemeyi bilmektir mesele. onla yatıp bunla kalkan erkek halk arasındaki adıyla orospudan farksız birşey değildir ki erkeğin orospusu daha çoktur piyasada. sebebide aşikar hani "nasıl olsa benim üzerime kalan bir şey yok" düşüncesi.
henüz evlenmemiştir.
20 yaşına gelip zina yapmamış olan erkektir.
hiçbir kızın sevgili olarak kabullenmediği kişidir.
hala elizabet takılan erkek.
(bkz: davut ustanın oğlu dunkof halis)
kimileri gibi kerhanede doğup büyümemiş erkektir.

not: size ne olm milletin uçkurundan?
bakire bir kızla evlenir. mutlu mesut yaşar. gerdek gecesinde heyecanlanır falan filan. evlenmek için nedeni vardır. adam gibi adamdır. aile babasıdır.
benim de üyesi olduğum erkek grubudur. isterse her istediğini yapar onu engelleyecek hiçbir şey yoktur. o sadece para karşılığı bu işi yapmak istemiyordur. saygı duyulması gerekir.
20 yaşına gelip hala bakir olan kızdan farksızdır, tercihi onlara kalmıştır, isterse ömür boyu da bakir kalabilirler sakıncası yoktur.
kör olaydı buğulu (hep böyle buğulu bakar gözlerim) gözlerim de görmemeyeydim bu esef, kin ve haset dolu karşılanmalarını. bizim zamanımızda, ki çoğunuz yoktunuz, öyle sokaktaki kediler gibi (köpekler deseydim linç ederdiniz biliyorum) sevişen kızlar, erkekler yok idi. bu gibi şeyler özeldi gençler. ben 20 yaşında bırakın cinsel münasebeti, mastürbasyon bile çekmemiştim henüz.

gerçekten de biz büyümüşüz ve kirlenmiş bu dünya. hiç suçum olmamasına rağmen, dünyanın kirlenmesi ile ilgili kurmuş olduğum bu cümlede, üstün bi fedakarlık ve alçakgönüllülük gösterip "biz" diyebiliyorumya ne kadar temiz biri olduğumu anladığınızı umut etmek istiyorum.

kendisini hiç bozmadan, inandığı bu yolda emin adımlarla ilerlemesini salık verdiğim, güzide erkektir. helal olsun kardeşime.
müslümandır.
Bulamamış olan erkektir. Ne yapsındır.
kimse vermemiştir.

(bkz: veren alandan üstündür)
esnektir. yok lan o başka bir şeydi (bkz: kızlık zarı)

evlenilecek erkektir. bulduğum anda acımam basarım nikahı. yoook öyle nikahla da kurtulamaz, binerim üstüne vururum kırbacı.

tabi ona buna elletip, yalatıp ona rağmen bakir kaldıysa işler o zaman değişir. var mı lan öyle kucaktan kucağa dolaşıp, başka hatunların memelerine akıtıp ben bakirim demek.

ben dibinde ayrık otu biten domates bile almıyorum sübhanallah bekareti gitti diye.

geçenlerde dolma oyacağını attım bakir olmayan erkeği gözümde canlandırdığı için,

şarap içemiyorum lan mantara giren tirbüşonu gördükçe kanım donuyor, ya diyorum benim erkeğim olacak adam su anda birilerine bu şekilde.. elim ayağım titredi yeminle.

sevgilimden "elim ayağım boşaldı" dedi diye ayrıldım lan ben. neymiş efendim büyük bir kaza atlatmış da eli ayağı boşalmış. bu konuda o derece hassasım arkadaş. benle evlenmeden önce hiçbir tarafı boşalamaz.

hatta arabada vitesi bile boşa/alamaz.

düdüt: space
olmasi gereken gibidir, normal erkektir.
seçici olma ihtimali yüksek erkektir.
sözlük abazanlarindan uzak duran erkektir. eline diline beline sahiptir.
bekaretini; 20 yaşına gelince askerdeki komutanlarına vermek isteyen erkektir.
ee yapamayanı yaparlar.
badem bıyıklı bir şakirttir.
çirkindir. fakirdir. bu 2 sebep ömür boyu kendisini takip edeceği için bir noktadan sonra intiharı düşünecek erkektir.*
muhtemelen turktur. turk kizlari -kiz bunlara kendi aramizda kezban diyoruz- gosterip gosterip vermedigi icin n'apsin zavalliciklar, kendi kendini mi siksin afedersiniz!
hayatında bir şeyi doğru yapıyordur. çoğu şeyi helalinden tadacaktır. bir kızın umutlarını çalmamıştır ve düğün gününe vicdan azabı olmadan girecek erkektir.
Takdir edilmesi gereken erkektir. Günah işlemekten de korkuyor olabilir.
Erkekliğinden şüphe edilmesi gereken erkektir. Çok tipsiz ya da salak da olabilir.