bugün

spor toto süper lig 30. hafta'da oynanacak olan derbi maçtır.
beşiktaş' ın ligin bitmesine 5 hafta kala lig şampiyonluğunu garantilemiş bir şekilde oynayacağı maçtır.
bir kanaryanın kartalın tüylerini didik didik yolacağı maçtır.
beşiktaşımızın feneri ağlatacağı maçtır.
fenerin bu sefer kartalın pençesinden kaçamayacağı maçtır.
galatasaray'in sampiyonlar ligine direkt olarak gitmesini engellemek icin kargalara hediye edilecek olan maç.

evi yurdu satin gara gargalara basın.
fenerbahçe'nin beşiktaş'a yatacağı karşılaşmaymış. amaçları galatasaray'ı ikinci yapmamakmış. bunu söyleyenlerin en fanatik fenerli olduğu bizleri hiç şaşırtmadı. genlerinizde şikeci olduğunuzu dünya mahkemeleri biliyor.
Beşiktaşın rahat rahat olmasa da alacağı maçtır.
Hayatım da çok büyük önemi olacak maç.
1-1 bitecek olması muhtemel.
geçmişte olduğu gibi febeş'in galatasaray'ın önünü kesmek için yatacağı maç.

bu kuşlar birbirlerine böyle ikramlarda çok bulundular.
2-1 bitecek olan mactir muhtemelen. Fener alır. Bir besiktasli olarak üzülerek söyluyorum .
Berabere bitmesi olasi mactír.
Totemim maci izlememek. Derbilerde ne zaman izlesem yeniliyoruz . Hadi bakalim.
5 yıldır fenerbahçe galatasaray derbilerinde futbol izleyemediğimiz için son zamanlarda bu derbinin yerine geçen fenerbahçe beşiktaş derbilerinden birisidir. çok güzel bir maç izlenecektir. hak eden kazansındır.

(bkz: geliyoruz)
fenerbahçenin derbi hediyesi vermek adına yardıracağı maçtır. üstüne üstlük rahat oynayacak olması onları 1 adım daha öne çıkaracaktır. staddaki ambians da çok önemli ama şimdilik fenerbahçe'yi bir adım önde görüyorum. *beşiktaşlıyım.
1-0 bjk' ın alacağı maçtır.
Ne olursa olsun kıran kıran geçecek maç. Galatasaraylılar Fenerbahçe yatacak diyor. Kişi kendinden bilir işi. Trabzonspor'un size yattığı kadar bu ülkede kim kime yattı? Ağlamayın boşa.
yüzyılın yatışı yaşanacak maç. küçük şikeciler , büyük şikeci abilerine abi şiz şampiyon oldunuz nasıl olsa bize yatın diyee yalvaracak. büyük şikeciler de aşk olsun sizden önce düşündük hemen deyip altına yatacaklar. genlerinde var bunların genlerinde.
Beşiktaş ımın küsküyü dayayıp ikinciliğini perçinleyeceği karşılaşma.
Çok atarız söyliyeyim.
iğrenç galatasaray fenerbahçe derbisinden sonra. bol gollü ve zevkli geçmesini beklediğim maç. ilk devre olduğu gibi iki takımın da öne geçtiği gollü bir maç olabilir.
Kazanıp şampiyonluk turu atacağımız karşılaşma.

haftaya iki takım birden yenilirse haftaya da tur atabiliriz.

şike şike şampiyonuz ulan.
Beşiktaşlı dostlarımızla zevkli bir derbi olmasını dilediğim maçtır.kimin yeneceği önemli değil.
maç zevkli olsun yeter, yenmek yenilmek hiç önemli değil, nasıl olsa sikerekten şampiyon olduk.
Sivasspordan samari yiyip dort taraflarini got korkusu saran sonrada bu kuslar birbirinin cok yattilar bu sefer de yatacaklar diye aglayan ibneleri gormemizi saglayan mac.
fenerbahçe'nin beşiktaşı yenip şampiyon olacağı maç. sonra cadde bizi bekler.

bu maçın biletleri biletix'ten değil passo.com.tr'den satılıyor gördüğüm kadarıyla. passolig kartı olmayan maça giremiyor. e bilet uygulaması bu maç ile başlayacak.
besiktasin 3 0 alacagi mac.