bugün

kurt başlı tuğumuzun da yerini aldığı miting

görsel
yeri geldiğinde ülkücüyüz,yeri geldiğinde sosyalist ama her zaman atatürkçü !
yandaş medyanın doğal olarak teğet geçtiği mitingtir. dün ntv nin mitingi en heyecanlı yerinde kesmesini bunun bir işareti olarak değerlendirmiştim. akşam ki ana haber bültenlerinde de 6.veya 7. haber olarak yayınlandı. şaşırmadım. sağolsunlar yine beni yanıltmadılar.
ayrıca ve asıl önemlisi türk bayrağının ismi değişsin diyen (s)akillere kapak olan mitingtir.
(bkz: türk bayrağı nın ismi değişsin)
(bkz: hilal kaplan)
türk milletinin evlatları o bayrağı dalgalandırmak için yemen de yandı, sarıkamış ta dondu, çanakkale de öldü. izmir den verilen mesaj aslında buydu. o bayrağı dalgalandırmak için gerekirse bizler de aynı şekilde ölürüz.

--spoiler--
bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır
toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır
--spoiler--
kimilerine göre '' gavur izmir '' lilerden vatanseverlik kapağıdır.
ulusal kanallarda, gazetelerde ve haber sitelerinde haberine rastlayamayacağımız mitingdir. ben işin burasındayım. bu mitingle görmüş olduk ki, güneydoğuda yapılan kürtçü mitingler, nevruzlar, kutlamalar, batıda yapılan milli mitinglerden daha fazla önem içermektedir çok sevgili medyamız için. aslında sürecin de, barışın da en güzel ve açıklayıcı özetidir bu. nereye gittiğimizi görelim artık.
sadece izmir deki vatanseverlerin bile ankaradaki orospu çocuklarını domaltmaya yeteceğini gösteren mitingdir.

barış mı? siksinler böyle barışı.
tüm izmirlilere yürekten teşekkkür ettiğim miting.
keşke istanbul'da da yapısa da balkondaki bayrağımı kapıp gitsem.
kimin gavur kimin Türk olduğu belli olduğu bir miting olmuştur bazı arkadaşlarım diyor ki keşke seçimlerde de olsa diyor amaç orda siyasi bir şey değil orda diyarbakırda ki kalabalıga gönderme var bu arada medya neden vermiyor bu kalabalığı kimler istemedi acaba bu kalabalığın görünmesini diyarbakırda bir nevruz olur her haber kanalları verir bir aponun mitingi olsa gösteririler yazıklar olsun.
görsel
Mhp'nin son seçimlerde izmir'den almış olduğu oy 160 bin iken. gündoğdu meydanında dün 1 milyondan fazla insan vardı. artık olayın parti üstü bir mesele olduğu anlaşılıyor. milletimiz eyaletlere ayrılmaya, bölünmeye hayır diyor.

(bkz: ) https://www.facebook.com/photo.php?v=499989650067959
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
mhp li olmamama rağmen istanbul versiyonunda bulunmayı arzu ettiğim miting. KApsam ve amaç itibarı ile de mhp yi çoktan aşmıştır.
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
Bursa ve izmir böyleyse istanbul'u cidden merak ediyorum. Mahşer meydanı denen şeyi görmüs oluruz.
türk milletinin adı, sanı yok olmasın diyerek gerçekleştirilen mitingdir.
(bkz: orhun kitabeleri)
gönlumun kabardıgı , tenımın yandıgı , parmaklarımı kurt yapıp selam verdıgım sayılı olaylardan bırıdır .
Katilamadıgım icin kendi kendime kızdığım miting. Ankara veya adana'dakine mutlaka..

Belliki Kürtcülerle Tayipçileri çok korkutmuş. Mondoros'u imzaladınız, ama sevri asla imzalatmayacağız!
görsel
görsel
görsel
"Bayrak inmez T.C Silinmez" ve "Ne mutlu Türküm diyene" nidalarıyla gündoğdu meydanı sallanmıştır. Sağcısı, solcusu sadece Bayrağındaki ay ve yıldız için bu içinde bulunduğumuz döneme atıf olsun diye birleşmiştir. Yani Vatan, bayrak, millet tutkunları adı altında ortak payda da buluşmuşlardır. Sadece türk kelimesinin hafızalardan silinmesine karşı çıkmıştırlar.

bayrak temasının olması solcusunu sağcısını milletini seven tüm izmirlilerin bayraklarını kapıp gündoğduya gelmelerini sağlamıştır. Onurlu duruşun için bir kez daha teşekkür ederim izmirim. Güzel memleketim. Her zaman karanlıkta ufak da olsa ışık olduğun için teşekkürler...

Edit Hun: Özerk de sensin tüm kürtler sana girsin diye bazılarına da atıf olmuş miting.*
Cumhuriyet teyzelerinin başını çektiği provokatör miting.
en az 500.000 vatan evladının katıldığı söylenen, ay-yıldız bayrak temasıyla yapılan mitingdir.
türk faşistlerinden beklenen bir miting. bana izmirli demeyin gardaşlar, bu adamlar kendilerinden olandan başka kimseyi sevmezler. lakin o at gözlüklerini çıkarmaları şart. zira bu ülkede onlarca millet, onlarca dil var. ama atam kürtler çok rererörö.
gözlerimizi dolduran, umutlarımızı yeşerten mitingtir.

ayrıca bugün günlerden cumartesi olmasına rağmen doyasıya kalabalık vardı. birde pazar günü olsaydı bizde katılabilseydik keşke mitinge.

durum şu ki son türk de ölmeden bu milletden umut kesilmez...!

haydi canım ülkem verin şu akpkk şerefsizlerine derslerini.
demokrasi çerçevesinde değerlendirilmesi gereken mitingtir.
sadece mhp değil chp'ninde katıldığı miting olmuştur..

el ele milli değerimiz şanlı bayrağımız altında buluşulmuştur..

her şey vatan için..!