bugün

galatasaray başkanı ünal aysal'ın beyanatına göre galatasaray taraftarıdır.

http://spor.milliyet.com.....2012/1494541/default.htm
eşittir 20 milyon sinek.
bu açıklamaları yapanlar acı ama doğru söylüyorlar.
20milyon koyun .
din konusunda sömürüldüğüne inandığım ve yapılan onca hatayı görmediği yada görmezden geldiği için üzüldüğüm insan.
etrafımdaki insanlardan gördüğüm kadarıyla baskı altında da kalan insandır aynı zamanda. basit bir örnek: arkadaşlarımdan birisine annesi oyunu akp ye vermezse sütünü helal etmeyeceğini söylemişti. trajikomik ama gerçek bir hadisedir bu. ah ah zavallı ülkem nerelere nasıl bir zihniyetle sürükleniyor, yazık!
20 milyon akpli galatasaraylı olamaz çünkü eski meclis bülent arınç ve başbakan recep tayyip erdoğan gibi partinin önde gelen isimleri ezeli rakiplerin koyu taraftarlarıdır.
ünal aysal tarafından galatasaray taraftarı olduğu iddia edilen akplilerdir. galatasaray'ın cemaatçiler takımı olduğunu senelerdir söylüyorduk "yok yea... ama uefa kupası..." gibi cevaplarla geçiştiriyorlardı. lan adam daha ne desin galatasaray'ın cemaatçiler tarafından yönetildiğini belli etmek için? ha şu an takımlarını avuçlayarak tuttuğum beşiktaş'ımın başına geçen fikret orman'ın da iyi bir bok olduğunu demiyorum zaten. kısaca ben boka bok diyorum. şimdi gönül rahatlığıyla basın eksileri hadi...
ekşi sözlük'te direkt olarak galatasaray taraftarı başlığına yönlendirilen söz öbeği.
BI 5MILYON DAHA BULSALARDI DEVLET BABALARI ONLARA KOCAMAN BIR KAPALI SPOR SALONUDA YAPACAKTI. GOT YALAYAN ZIHNIYET.
30 milyon fenerli. 20 milyon akpli, 3 milyon ateist, 40 milyon kurt ve 20 milyon alevi var ve tabi 50 milyonda turk var. Kac milyon kişiyiz biz mk sorusunu getirir akıllara.