bugün

Kısır heyecandan uzak( atmosfer hariç) olarak beklediğim maçtır. Fenerbahçede ki sakatlıklar galatasarayda ki bal üretmeyen arı gibi hücüm hattıyla orta saha mücadelesinin öne çıkacağını beklediğim maç.
takım: riekerink beyspor
Mal neustader(noştader) salağı yüzünden muhtemelen kaybedeceğimiz maç. Sanırım bu sene o sene dostlar.

Ortasahadaki mücadele ve yaratıcılık maçın kaderini belirleyecektir. Bi tarafta dejong-cigerci-şino, bide bizim tarafa dönüp bakıyorum aq josef eyvallah atıf iyi gibi de bu nesutader'i takıma kazandıranların yolunu yordamını s#keyim.
Beyler kadıköyde normalde alamayız derdimde içimde bir his cidden bu maç farklı olucak gs nin alabileceğini düşünüyorum lens ve topal sakat o bizim şansımız bugün zafer günü saldır cimbom.
(bkz: gs3-fb1)
1-1 az gollü bitecek maç ne gs forveti atar ne fb defansı yer.
tum gundemi unutran mactir. bu maclarin bu tarihleri denk gelmesi ne kadar ironik degil mi? bir gundem karmasi taktigi olarak futbol.
bir beşiktaş'lı olarak elim şeyimde cebimde yani, izlediğim maç. onu demek istedim...

her türlü sonuç yarıyor mnkym...
3-1 fenerbahçenin yeneceği karşılaşmadır.
Manidar bir sonuç olsun istedim.
Fenerbahçemize başarılar. Gerçi başarı dilememize gerek yok. Sonuç belli 2-1 yeneceğimiz maç.
vereni seri oylarız.
görsel

Bol sakatlık ve kırmızı kartlı bir maç olması dileğiyle...
galatasarayımızın 11'i Muslera, Sabri Sarıoğlu, Hakan Balta, Serdar, Carole, Tolga, De Jong, Bruma, Sinan, Sneijder, Eren Derdiyok.
şuursuz fenerbahçe fanatiklerinin yine koymalı, döşemeli tabirler kullanıp beklediği maç. ulan zaten 17 senedir yeniyorsunuz yine yeneceksiniz ne diye milletin asabını bozuyorsunuz ki ? efendi efendi sevinin insanların canını sıkmayın. alt tarafı bir maç işte kimsenin kalbi kırılmasın.
galatasaray 3-2 real madrid , schalke 04 2-3 galatasaray , galatasaray 4-2 orduspor maçları izlendi hazırız.
Bir Galatasaraylı olarak kesin fb alır diyorum. Fark olur hatta!
Bruma, şino, podolski ve Eren'den bir şey beklemeyin, iki pas yapamazlar! Defans da gelene dur demez. Muslera da geleni geçeni içeri alır!
Ttm
yenilen takımın antrenörünün şutlanacağı karşılaşma.
Fenerbahcenin yensede 3 puandan oteye gidemeyecegi klasik kadikoy karsilasmasi.

Ben adamin sahasina girip 4 parmakla yildizimi gosteriyorum adam 3 parmakla puani.

Gerisi muhim degil zaten.
digiturkten naklen yayınlanacak olan karşılaşma. digiturke sahip olmayanlar ise yine radyodan dinleyeceklerdir. (bkz: anladın)
benim açımdan taşikardi ve anksiyeteye hoşgeldiniz maçı.

sağ salim izleyip bitirebilirim umarım maçı.
Kaybedecek çok fazla şeyimiz yok bence korkusuzca oynamamız gerekiyor kaybedeceksek de öyle kaybedelim yüreğimizi koyarsak kazanırız.
iki takım için de çok şey ifade eden maç Fenerbahçe açısından bakacak olursak kazanırlarsa yaşanılan kötü şeyler unutulur lige kenetlenirler kaybederlerse kıyamet kopar aziz yıldırım tamamen biter Galatasaray açısından bakarsak kazanırsak riekerink efsane olur takımın kendine güveni bir hayli artar şampiyonluğa inanç artar kaybedersek şampiyonluk yarışından koparız riekerink için de sonun başlangıcı olur.
dakika 17'de lukas podolski'nin gol atacağı maç.
Galatasarayın yıkıp geçeceğine inandığım maç. Derbi bu gerçi, Aslan uykusundan uyanmamış da olabilir. Beklicez.
Nıt: Beşiktaşlıyım.
(bkz: volkan atmayın diyordu sneijder eren dinlemiyordu)
Vakit yaklaştıkça rakıya katılan su miktarı azalmaktadır. Bu gidişle maçın sonunu göremeyebilirim.
Üzülerek söylüyorum ki ülkenin iki büyük takımının maçı olmasına rağmen, seyir zevki açısından hiç umudum yok. Yıllardır iki takım arasındaki maçlar çok kısır ve düşük tempoda oynanıyor.

Umuyorum bu kez farklı olur ve tempolu, bol gollü bir maç olur bugün.

Beşiktaşlı olarak beni sadece seyir zevki açısından ilgilendiriyor çünkü.
güncel Önemli Başlıklar