bugün

fenerbahçe'nin bursa ve geselilere boruyu döşediği maç.
fenevin tek farkla kazanacagini soylemistik.
Maçın yıldızları Markoviç ve Uygar Zeybek'tir.
fenerbahçe nin çok net bir penaltısının yendiği maç. oyuncular tokalaşırken bursalı topçu selam verirken elini çok şiddetli salladı. yetti be bu kaçıncı ulan tetikçi hakem !!!1!!111
Hasan Ali'nin insanlık ayıbı çalım attığı maç.
hakeme rağmen kazandığımız maç.

bazı onun bunun çocukları da bu maça dün ki rezalet maçtan sonra utanmadan hala fener zorla kazandı diyorlar.
Hasan Ali'nin Sercan'ı bakkala gönderdiği maç. Caner paşanın da bazen takındığı küçük dağları ben yarattım pozlarını adamın götüne sokar Hasan Ali.
O ve havarileri olmadan bunu başarmamız imkansızdı. Teşekkürler Jesus reyis.
görsel
Taraftar da laylaylomu bırakıp 1. dk dan itibaren baskı yaratmalı. Hakemlerin halini görüyorsunuz! Marş söyleyerek maç kazandırılmıyor! Basacaksın kabus gibi çökeceksin üstüne rakibin de hakemin de.. Skoru aldıktan sonra sabaha kadar lo lo lo zaten.
fenerbahçe'nin 3 puan alarak liderliğini sürdürdüğü maçtır.
televizyonlar karış karış eyyamların döndüğünü gösteren maçtır. fenerbahçe'nin iki net penaltısı verilmemiş, alakası olmayan pozisyonlarda fenerbahçe aleyhine fauller çalınmış bunu akabinde bursaspor golü gelmiştir.

şimdi düşünüyorum bütün bunlar fenerbahçe lehine olsa n'olurdu. mesela ahmet hoca program başında bangır bangır bağırırdı, fener şöyle yaptı da kazandı maçı hakemler şöyle de böyle diye. ama ne oldu biliyor musunuz? yaklaşık 3 saat mi 4 saat mi süren programın içinde sadece bi' kez 10 saniyeliğine fener'in bir(1) penaltısı verilmemiştir dedi. evet bir(1) dedi. ki 3 tartışmalı 2 tane net mi net boru gibi penaltı verilmedi.

ama onlar yok perreira'nın gömleği yok bilmem neyi onu tartışıp fenerbahçe'de kaos var'ı yaratmaya çalıştılar.

markovic'in dediği "fuck off"a takıldılar bi' arada. inanamıyorum yahu. öncelikle galatasaraylı arkadaşlara soruyorum, maçlarınızı izlerken wesley sneijder bu kelimeyi maç başına kaç defa kullanıyor? hesapladınız mı?

beşiktaşlı arkadaşlarda gökhan töre "fuck off" dediği için 3 maç ceza yemişti adaletsizlik diyorlar. evet töre'ye haksızlık yapılmıştı eyvallahta, aynı futbolcu iki tane hakemin gözü önünde rakibini göğsüne dirsek attı boş pozisyonda? orda da bi adaletsizlik yok muydu?

özet olarak; fenerbahçe'nin trabzon bölgesi hakeme rağmen 2:1 galip geldiği, türlü hem saha içi hem saha dışı eyylamlarla savaşması gerektiğini tekrar öğrendiğimiz maç. çünkü fenerbahçe lehine penaltı verildiğinde veya verilmediğinde ülkede darbe olmuşçasına bi' gündem olduğunu unutmayalım.
maçın yıldızı mert günok'tur.bir de bursaspor'a transfer olmuş yersen,madem bursa'ya transfer oldun neden hala fenerbahçe galibiyeti için ter döküyorsun?
fenerbahçeli kardeşlerimin medyadaki dangozlara ve sözlüklerdeki denyolara bakmadan keyfini çıkarması gerektiğini düşündüğüm 3 puandan daha değerli bir galibiyettir. resmen iki gün önce fenerbahçe kopup gitmesin diye galatasaray ligten kopartılmadı. fenerbahçe bu sezona ya herro ya merro diyerek başladı ve büyük bir yatırımla kumar oynadı.basındaki aziz yıldırım düşmanları da bu sezon kaybedilirse fenerbahçenin büyük kriz yaşayacağının farkında.bu yüzden suni rakipler sui gündemler oluşturmaya çalışıyorlar aziz yıldırımdan kurtulmak için. algı olarak bunu başardılar. ligte 5. hafta fenerbahçe 13 puanla lider ama kamuoyundaki algı şu ;

* pereira hoca değil ne idman ne yönetim gösterebiliyor.
* molde takım değil bu takımdan 3 yiyorsa takımdan cacık olmaz.
* van persie ve nani yatmaya geldi ayrıca van persie hokkabazın teki

sonuç şu beyler takmayın bunları duydukça yakın sigarayı şunu izleyin zaten sonuç ortada ''kıskançlık''.bakın dalganıza oğlum destek olun.

https://twitter.com/Zeljk...status/645681918302924800
mert günok'a sallayanları gördüğümüz maç olmuştur. kendisinden bi' ferhat performansı göremediğimiz için kahvedeki dayılarla birazcık sitemkar olduğumuz açıktır.
güncel Önemli Başlıklar