bugün

Sivasta Alevileri yakıp etrafında yamyam gibi dönen zihniyet neyse, Antepte BDP binasını yakıp üstüne bayrak asan zihniyet de aynıdır gözüm de.
tek konuşanın erman toroğlu olduğunu gördüm helal olsun kimdir nedir ne çeşit adamdır ilgilendirmez ama adamın dedikleri;

odun atmayalım diyorlar durum çok kötü olurmuş... ne olacak abi daha ne olacak bir defa ölürüz ne olacak bu kadar mı duyarsız olduk. bana dokunmayan yılan bin yaşasın, ulan yılan nerdeyse senin kıçını sokacak neden bahsediyorsun... tarzında açıklama yaptı. helal olsun tv de varsa yoksa film uçankuş futbol.
bu arada fatih terim de maçtan sonra açıklama yapmış; "bugün futbol konuşulacak gün değil" duyarlı davrandığın için teşekkürler.
içinde köpek var mıydı, yanan it filan?
az bile yapılmıştır.
sokak köpeklerinin barınağı sanıp üzüldüğüm durum.
görsel

neyse bunlar sokak köpeklerinin değil terörist köpeklerin barınağıymış.
gelen her şehit haberinin ardından dizilerini izlemeye devam eden, devamında ''bıçak kemiğe dayandı'' açıklamalarına tav olan halkın artık hiç de uyumadığının kanıtı olan olaydır.
birkaç ay sonra baba olacağım ve çocuğum benim yaşıma geldiğinde terörün bitmiş ve tek derdinin çarpık kentleşme gibi gereksiz bir konu olacağına inanamıyorum. ne gerekiyorsa yapın artık. 30 yıldır devam ediyor terör ve siz benim hayatımı terör diye diye siktiniz çocuğumun hayatı bari bununla geçmesin.
her ilde yapılması farz olan hoşgörülü davranış, örnek davranış...
halkın iyiden iyiye galiyana geldiğinin göstergesidir.

(bkz: türkiye nin iç savaşa yaklaştığı gerçeği)
akıllara şu sözü getiren olaydır.

yansın ibnelerin alayı su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.
"güneydoğu'da bir kürt baharı olur mu? baskıya başkaldırırlar mı?" sorularını akıllara getiren hadise.
tarih in tekerrür ettiğini gösterebilir bize .
--spoiler--
vurun antepliler vurun
namus günüdür
--spoiler--
BiRYERLERDEN KIVILCIM CIKMASI YETER. YAKARIZ O ŞEREFSiZLERi.
http://www.youtube.com/watch?v=lBsHr2qyWOs fatih terim açıklaması
kürt baharı olur mu sorusunu akıllarına getiren yavşakların sonbaharla ülkeden siktir olup gitmesi hepimizin içini rahatlatır.

tanım: bir terör yuvasının imha edilmesidir.
terörü durdurmayacak olsa bile tepkiyi gösteren güzel bir harekettir. antep dedemin anlattığı kahramanlık, yokluk hikayeleriyle gaziantep olmuştur. bir bomba patlar, antepli olsa (iyiki yok) bin bdp binasını yine yakar.
gaziantepten yaşadığım şehirden çok şey bekliyorum. herkes kan versin izmirdeki gibi, artık ihtiyaç karşılandı dense bile versin bu bir mesajdır çünkü, yarın herkes balkonuna türk bayrağı assın. elimizden şimdilik ne geliyorsa onu yapalım. toplanıp yürüyelim. günlerce tepki gösterelim heryerde. birlik ve beraberliği göstermek gerek.
Orayı burayı basmakla pek bi şey değiştirmeyeceğini gösteren olay.

Her zaman söylüyorum. Sözlükteki, Facebook'taki, sosyal medyadaki PKK yandaşlarını ifşa edelim, yetkili birimlere bildirelim. Onlar bizim demokrasi, insan hakları, kardeşlik türküsü gibi yumuşak karnımızdan yararlanıp sürekli destek, iletişim halindeler, birbirlerine lojistik destek vermedikleri ne malum.

Her koldan para topluyorlar, Bogaz köprüsünde gördüğünüz su satıcıları, Taksim'deki üçüncü sınıf pavyonlar, sarı dolmuş hatları çoğu bunların para kapısı.

Adam Facebook'unda açık açık PKK bayrağı sallandırıyor, Antalya'da işinin gücünün başında utanmadan biji PKK yazıyor böyle tipleri polise 155'e şuraya buraya bildirin ilgileniyorlar. Bu adamın para göndermediğinden, birtakım bilgiler vermediğinden, örgüte eleman kazandırmadığından kim emin olabilir?
Ordu, güvenlik güçleri tamam da biz de artık elimizi taşın altına sokmalıyız.

Sahi KCK operasyonları vardı noldu onlara?
ellerine sağlık denilmesi gereken durumdur. Az bile yapılmıştır. Helal olsundur. Her ilde yapılması gereken "ZORUNLU" eylemdir.
fransız kurşunu da gecmez adama...sol yanımda bir isim var , adını gazi koymuşlar , sol yanımda bir acı var , adına antep demişler...
aslanım kaplanım diyenlere rağmen, abd nin ve onun bekçi köpeklerinin amacına bir adım daha yaklaşmasına yol açmıştır.
amaç ülkeyi iç savaş ortamına hazırlayıp, iran işgalinden sonra türkiyeye girmek ve bop haritasına nihai şekli vermektir.
o iran işgaline kimlerin destek vereceği herkesçe malumdur.
bop eşbaşkanının da kim olduğu herkesçe malumdur.
(bkz: çok iyi oldu çok da güzel oldu iyi oldu tamam mı)
Bdp binası yanarken itfaiyenin sularını açmamış olması ayrı bir gurur kaynağımdır.
sevaptır.
(bkz: Vaka-i hayriye)