bugün

2 yıldan daha uzun süre aynı kızla sevişmeye tahammül edebilen erkektir. ya çok çirkindir ya da fakir. halbuki dışarıda sevişmesi gereken daha o kadar çok kadın varki... ne gerek var yıllarını pörsümeye yüz tutmuş bir kadının bedenine adamaya? git yeni tenler yeni heyecanlar yaşa. gün gelecek gözlerine toprak dolacak,halbuki mutlu olmak senin de hakkın.
zavallı ve ezik erkektir.
en azından bir sevgilisi olan erkektir.

olmayanlar ne yapsın?*
Bakkal zihniyetiyle yani veresiye sevmemiştir. Asıl en asil duyguların insanı odur. Canım naberdir? Misafir ol gel bana börekler açarım sanadır. Sadıktır. Adamın dibinin tarihçesidir. ideadır idealdir. Helal be'dir. Öyleleri var mıdır? Varsa al bağrına bastır.
ilişkide istikrarı sağlamış erkektir. tebrik edilesidir.
Sevgili değiştirmeyi bir bok sanan yazar kişisi söylemi. (bkz: bok) *
evde kalma korkusuyla panikleyen kezban kızlarımızın 4 elle sarıldığı erkektir. öylesi vardır belki ama size düşer mi? orası meçhul.
garanti süresini doldurduğu halde yüzbin km yapmamış aracını değiştirmemiş araba sevdalısı. valla daha fazla kıvıramadım yapan beri gelsin.
azimli ve sebatlı bir gay'dir.
(bkz: ciddi düşündük be abi)
Her kadına hayran olan bir kadına hasret kalır. Bir kadına sahip olan her kadını kendine hayran bırakır. Olamayansa ah yazık kıyamamdır.
27 senedir sevgili değiştirmeyen erkeklere göre baya rahat bir erkektir. yalnızlığım benim.