bugün

nicki bir soru gibi olan yazarın sözlüğü terketmesi, yeniden başka bir nickle sözlüğe girmesiyle işe yaramaz hale gelir. "iki yumurta bir sucuk"", bunu bilene ikibuçuk" diye devam eden bir tekerlemedir. o, hbbia olabilir
adına başlık açılacak duruma gelmişse sözlüğe etkisi olan yazardır. troll ya da değil iyi ya da kötü kendinden söz ettirebilen bir yazardır. dolayısıyla terketmese daha iyi olacaktır. *
gereksiz bir insan olduğu için gereklidir. başlık üstüne başlık sıçıyor efenim durduramıyoruz kendisini.
apartman çocuğu için oyum lehine olacaktır. internet kafeden giriyormuş lan nete yazık o süre zarfında tüm enerjisini kullanıyor, kal lan kal, fakiriz amk. *
-hahaaa bakkal açık kalmış hahaaa
*iki yumurta bir sucuk veriyim mi?
- (kız söylediğine pişman olur)

adına girilen ilk entry nin beni kahkahalara boğması nedeniyle nedensiz kanımın ısındığı yazardır.
gitse nickini almaya yelteneceğim bir gerçektir.
siktirip gitmesi hayırlı olur ama bunu elit birine söylemek çok ayıp. sonuçta o naif biri ve incine bilir, bir bluevelve olmasa da (bkz: bu sene iyi troll yaptı)
başlık sahibesinin öğretmen olduğunu tahmin etmemize yol açan istektir.

benim lisede örtmenler diyodu la "hemen şimdi sınıfı terk ediyorsunuz" diye; kapıyı gösterip.
(bkz: çık git uleen bu sözlükten).
ailecek seviyoruz. gitmesin.
gayet güzel yazan bir yazara karşı yürütülen kampanyadır. sen kimsin yiğidim ilk kez görüyorum dün yoktun bugün koktun hesabı tövbeeeee. nereden çıktın arkadaş. * sakin ol bırak bu sözlük herkese yeter. *
Yumurtasını kızlar yesin.Severim kendisini.Gitmesinden yana olan söylemleri kulak arkası etmesi ve kalmasından yanayım.
buyuk insan unlu dusunur lucescu abimizin bir ozlu sozu vardı "kopekler istiyor diye atlar olmwz" diye. o geldi birden akla. oyle birden geldi gitti. tanidigim bildigimden degil.