bugün

ölürsün len. çabuk ambulansı ara.
eşşek eti olabilecek durum insan yediğine dikkat etmeli.
Kağıt yemek daha mantıklı sanki. Nasıl olsa ikisinin de sonu hastane.
2 lirayı ye ustam daha sağlıklı olur.
Kırklareli'nde güvenerek yapabileceğiniz eylem zaten temiz ve kaliteli sayılabilecek yerlerde de 2.5 - 3 tl arası fiyatlara karnınızı doyurabilirsiniz.
o paraya eşeğin boku bile satılmıyor.
Martı kıymasıyla mümkündür.
O ne ki 7.5 liraya bir bardak çay içtim... Hangisi daha kötü tartışmayalim istersen...
Ölmeniz anlamına gelebilir.Öğrenciyim yinede yemem abi.At eti vardır onda.Makarna forever.
yıllar öncesinde gerçekleşen olaydı. ataşehirde lahmacun bile 5 tl amk.
içindekini ne eti olduğu tartışılır lahmacundur.
iki lirayı suyla birlikte tek tek yutmak daha az tehlikelidir.
8 liraya olan lahmacunu da yemediğim için iyice saçma geldi. Olm lahmacun dediğin yağsız kıymadan yapılır ya evde yapın yeyin ya da yemeyin. Dışarıda hangi lokanta hangi marka olursa olsun lahmacun tüketmeyin.
Kendine yazık etmekle aynı anlamda. Evet.
Birkeresinde yaptığım eylem. Içinde fazla kıyma yoktu oyüzden normal gelmişti fiyatı. Yaşıyorum zehirlenmedim.
içerisinde soya bile olsa mümkün değildir, iç malzemesi, hamur malzemesi ve işçilik eklenip dükkan ortak giderlerinide koyarsanız 2 tl lahmacun olmaz, olsada o lahmacun değildir.
6-7 sene önce gayet normal bir durumdu öyle fazla lüks sayılmayacak orta seviye bir kebap lokantasında en kralından yenilebilirdi şimdi öyle mi 5 liradan aşağı lahmacun bulmak mucize gibi kim bilir bundan 6 sene sonra ne kadar olur 8 tl nin altında lahmacun bulamayız biz en iyisi bim'in dondurulmuş lahmacununa tamah edelim.
kaç para olm bir lahmacun.
Kadıköy'de güncel fiyatı 3,5 lira 1 lahmacunu 3,5 liradan yemek antepe gidip tostcu erolun kazık tostlarından yemek ile eş değer.
izmirde 7 liraya yediğimiz lahmacun bayburtta 2.5 liraydı. ucuz bulunca bolca yemiş bulunduk bizde. birşey olmadı şükür.
sonucunda mideyi düzeltmek için 20 lira ilaç masrafı çıkartmak.
toplanın beyler size başımdan geçen olayı anlatacağım.

bir gün canım lahmacun çektiği için evimizin yanındaki fırından arayarak spariş verdim. her neyse 5 dakikada geldi. açtım kapıyı 2 liradan 2 lahmacun parası verdim. açım tabi hemen açtım limonu sıktım üstüne felan bi ısırık aldım ama ağzıma et tadı gelmiyor.
neyse dedim açım ondandır bi ısırık daha aldım ulan bu bildiğin ezme, acı sos yani.
adam et yerine ezme koymuş yollamış lan. dur daha asıl olaya gelmedik.
aradım bunu dedim ''abi bunun içinde et yok ezme var'',
adam da cool bir şekilde '' biliyorum abim, et yoktu ezme koyduk'' demesin mi.
itiraz bile edemedim adam şak diye söyledi gerçeği. hatta tebrik ettim abiyi dürüstlüğünden dolayı.
neyse yerken içinde et varmış gibi hayal ettim. biraz katkısı oluyor.
ben 5 tane yerim valla.
O lahmacunu yiyeceğinize, iki lirayı yemek daha sağlıklı eylemdir.
lahmacun yediğini sanmaktır.