bugün

millet secimini yapmis ama secilmemisler bundan rahatsiz olmus.
0:00 4:58
kendi hırsları uğruna böyle bir karar alırsa iktidar partisi ve yandaşları bu ülkenin gerçek anlamda pimini çekerler.

bırak artık 1 haftadır deniyorsunuz olmuyor.

demek istiyorum ki evdeki ayakkabı kutularınıza kaçmış olabilir mi oylar?

her neyse.

piyasalar tedirgin. bir 2 ay daha kaldıramaz gibi duruyor.
net olarak güvensiz bir ülkeyiz ve yeniden seçim gibi bir zırvalığa girersek elimize küsküyü verirler.

lan 1 kere kaybet lan, ne olacak? bak valla dalga geçmeyeceğiz.

milli iradeye sahip çıkın.
seçimlerin kazanıp kaybetmemenin mantıksal olgular olduğuna inanan 38 puanla kpss atamalıları görmemiz sağlamış tartışmadır.

bu mantıkla iktidar 17 senedir istanbulu alıyor diye sonsuza kadar yönetmeli tabi. mantıken imkansız aksi çünkü tamamen mantığa aykırı.
31 mart seçimlerine kadar ekonominin daha iyiye gitmesi icin alinmasi gereken tasarruf tedbirleri secim domeni oldugu icin secim sonrasına ötelendi. kalıcı önlemler alınması ihtiyacı her geçen gün daha da artarken bu süreci 2 ay daha ötelemek ve seçmene 2 ay daha para dağıtmak bana çok mümkün gelmiyor.
Bir seçime daha kalbim dayanmaz. Zaten sayım sürecinde siktiler çok çalıştirarak yok artık abi. Not: polisim. Yok ebesinin amı. Oylar tekrar sayilsin neyse de tekrar seçim avantaj değil dezavantaj olacaktır. Halk iradesini ortaya koydu zaten.
(bkz: #41366877) çok yüksek ihtimalle gerçekleşecek olan seçim.

kaynak: püskevit bahçeli.
Olmayacak seçimdir. Asıl seçim bitmiş ama akpnsindirrmediği için çamura yatmıştır. Bu hareket devlet iradesini hiçe saymaktır.
hala dolar üzerinden anlatılan olaydır. kardeşim seçim tekrarlanırsa zaten dolar ha 1 lira olmuş ha 20 lira, senin iraden bitmiştir napacaksın parayı.
Bayram arefesi. Tatiller iptal.
Turizmci kan ağlayacak.
Binali yi bulabilirseniz yapabileceğiniz seçim.
Olm bu adam hayata küstü kayıp.
Böyle bir olay olduğu takdirde imamoğlu büyük bir farkla kazanır o seçimi.
Böyle virşey olursa imamoğlu 100 de 60 ile kazanır.
(bkz: winter is coming)
kendi yaptıkları hileyle bile mağdur olmanın mükafatıdır.
aynı kendi kankaları fetöyle birlikte yedikleri haltlardan mağdur olmaları gibi.
hacıyatmaz mübarekler.
Rezil olmaya doymayan akp eylemi.
sadece diktatörlükle yönetilen bir ülkede olabilecek birşey.
RTE nin kişisel çıkarları uğruna Türkiye'yi dünyada rezil edeceği eylem.
Ama bu sefer fark 15 bin değil, yüzbinlerce olur. Yazın bir kenara.
yenilen pehlivan güreşmelere doymazmış.
Dolar 7.40 is loading...
0:00 3:36
Şayet böyle birşey olursa Sandığa giden demokrasiye de istanbul a da ihanet eder.

Bırakın akp kendi içinden 2 aday çıkarsın kendi kendine yarışsın.
seçim tekrarıdır.
eğer akp kazanırsa tarih yazar. ilk yarıyı 3-0 mağlup kapatmış, maçı 3-4 kazanmış gibi olur.
kaybederse yine kaybetmiş olur.
Eger boyle bir karar alinirsa, ben en cok gerekceli karari merak ediyorum.
öyle bir seçim olmayacak. seçim yapıldı ve bitti. normal bir seçimdi, hile yapılamadı, ve o yüzden seçimi akape kaybetti.

ancak öyle bir seçim yapılırsa bu sefer daha büyük bir katılımla ve ezici çoğunlukla chp´nin kazanmasını olası görüyorum.
Olmayacak seçimdir iolsa bile imamoğlu en az 50 bin fark atar zaten.
zaten hazinede para yok.

maliye bakanı (!) amerakada yalvarıyor borç para için. imf bile vermiyor.

bir seçim kaç paraya mal oluyor biliyor musunuz? ben bilmiyorum, ama çok.

yazıktır günahtır. bu kadar kul hakkı yeme, bak öteki tarafta veremeyeceksin bu hesabı.

bu arada o ülkücü polisler var ya, onlar bile imamoğluna verecek bu kez. haftalardır oyların başında nöbet tutmaktan bıkmışlar çünkü.