bugün

galatasarayın fark atacağı karşılaşma. kadrolar ve burasporun hafta içi zor bir deplasmandan moralsiz dönmesi galatasarayın maçı rahat kazanmasını sağlayacaktır.
bursanın twente mağlubiyeti sebebiyle çok daha hırslı oynayacağı maçtır. umarım bir kaza olmaz da aslanlar 1000. galibliyeti alır.
elbette alacağımız yani galatasaray'ın alacağı maçtır.

başka bir alternatif mi var!!
şüphesiz en az bir penaltının olacağı karşılaşma.

başka bir alternatif mi var!!

(bkz: soru cümlesinden sonra ünlem koymak)
bir tesadüf olmassa bursa lehine; mutlak üç puan çıkaracağımız maç.
cimbom un zorlanmayacağı maç olacaktır.

skor tahmini: 3-1.
burak yılmaz' ın, atacağı gol ve ya gollerle mezarcılara cevap vereceği, selçuk inan' ın ayağına aldığı her topla bizleri rahatlatacağı, hamit altıntop' un artık vitesi yükselteceği, amrabat' ın ikinci yarı girip eseceği, elmander' in yine en çok koşan adam olacağı, semih kaya ve dany' nin bizi utandırmayacağı, rıdvan dilmen' nin ise maçtan sonra klasik rengi olan rıdvan dilmen moru' na dönüşeceği maç olacaktır.

yorgun bursaspor' u rahat geçip önümüze bakarız diye düşünüyorum. umarım artık sakatlık olmaz.

saldır galatasaray!

(bkz: ben bu hayatta en çok galatasaray ı sevdim)
burak yılmaz'ın gol veya goller atacağı maç.
bursaspor adına sezonun başında, sezonun kader maçı denebilecek maç.
ilk belediye yenilgisinin ardından, twente şokunu yaşayan teknik heyet, futbolcular, yönetim ve taraftar açıkçası bu maç için çok fazla umut beslemiyor. bursaspor bu maçtan galibiyet ile ayrılırsa, bir çok açıdan sezona yeni bir başlangıç yapmış olacak ama yok yine bir hezimet ile karşılaşırsa yolun sonunda istifalar görmekteyim.
twente deplasmanından yorgun gelen bursa'nın, galatasaray'ın hücumlarına çok fazla direneceğini düşünmediğim maçtır. özellikle umut savunmayı epey yıpratacaktır. Bursa açısından bakarsak da kalecisini formda gördüm. hani bir ömer çatkıç performansı sergileyip beraberlik aldırırsa ne ala derim ama zor. Bursanın gol için tek şansı batalla'nın araya atacağı toplarda pinto'nun yapacağı kontrataklardır. bursanın tek dua edeceği şey dany'nin kötü oynaması olacaktır. Sürpriz beklemiyorum yine de galatasaray rahatlıkla alır derim.
bursa nın sinirini galatasaray dan çıkaracağı maçtır.
Galatasaray kazanacakmış gibi görünsede berabere bitme ihtimali yüksek olan maçtır.
3 haftadır 4 gün aralıklarla maç yapan bursaspor takımının yorgun değil de form tutmuş olabilmesi çok yüksek maçtır. bu maçta bursasporum savunmayı yararcasına atacağı paslarla gs nin işini bitirecektir.
haydi yeşil timsahlar.
muslera'nın sarı formasıyla oynayacağı maç. değişik geldi gözüme.
bursasporumuzun bizans'ın kahpe böğrüne bayrağını tekrar dikeceği maç.

#parcalatimsahim, #saldırbursaspor...
twente maçı yorgunluğumuzdan ötürü ilk yarım saatte golü bulup devre bitmeden 2.yi de takmamız gereken maç.

saldırın durmadan...

#parcalatimsahim, #saldırbursaspor...
berabere bitecek maçtır.
hayır işlemeye kendimi adadığım maç. sevap lazım be sözlük.
" galip geldiği takdirde galatasaray'ın 1000. galibiyetine ulaşacağı maçtır. "

ayrıca 'ntv spor radyo'dan dinlenilebilir.
eboue nin wederson a zenci gücü uyguladığı maç.
sıfır sıfıra sıkışması durumunda, hakemin gs lehine çalacağı bir penaltı veya vereceği bir kırmızı kartla çözüleceğini düşündüğüm karşılaşma.
Ananı sikeyim twente orospu çocuğu hakem dediğim maçtır. Avrupa'da yokuz o piç hakemin avradını sikeyim. Bizim lig sarmıyor Kazansa da kaybetse de farketmez bursasporuma başarılar.
umut un yine gol attığı maç.
bursasporlu oyuncunun ters kafa vuruşu sonucunda kendi kalesine gol attığı maç şimdi şans desek yok yok gs çalışmıştır bu pozisyonu.
yine umut yine umut yine umut. 1-0 oldu.