bugün

türkiye a milli futbol takımı'nın, euro 2012 elemeleri a grubu'nda oynayacağı 7. maç.
hangi kanalda yayınlanacağını bilen yazarların bilgi paylaşması gereken maçtır. hiddink'in ilk ciddi maçı olacak.
2 eylül değil 3 eylüldür.ayrıca trtdedir
bir sene sonra oynanacak maçtır.

sakin olun beyler.

(bkz: 3 eylül 2010 kazakistan türkiye maçı)

bu akşam bu var.
türkiye nin 4-5 gollü bir galibiyetine sahne olacak maçtır.
şikedir bilmemnedir derken unutulmuş gitmiş bir maç görüntüsü vermekte... ntvsporun şikeden çok bu maçın reklamlarını vermesi gerekiyor, futbol konuşmamız gerekiyor artık...
şike soruşturmasının gölgesinde kalan maç.
tatsız ve isteksiz geçeceğini tahmin ettiğim maç.
bir selçuklular vs gazneliler değil..
2-3 gol bitecek maçtır efendim.gol atmakta zorlanabileceğimizi düşünüyorum.
milli takımın ilk 11'inin;

volkan, hakan balta, serdar kesimal, egemen, sabri, selçuk inan, emre, mehmet ekici, arda, burak, kazım

şeklinde olacağı maç.
türkiye türkiye diye bağıracağımız maç. çok gol yaparlar.
5 dakika sonra başlayacak maç. ama hala hakkında 19 entry girilmiş olması bu önemli maça yakışmadı.
milli takımın ezip geçeceği maçtır kazakistanı.
ilk 15 dkda golümüz vardır.
not: daha maç başlamadı şimdiden tebrik mesajlarınızı bekliyorum.
artı yedi bitmesi beklenen maçlardan birtanesi.
kazakistan takımının yarısının rus olduğunu farkettiğim maçtır.
güçleri denk iki takımın karşılaşmasıdır. bu sebeple skor tahmini yapmak biraz güç.
emre belözoğlu'nu yuhalayan bir kaç avuç grubun tüm sahayı susturup emre'yi yuhalamaya devam ettiği maçtır. Yazık sizi insan sandığımız için Türkçe konuşan fransızlar.

Edit: Aynı grup emre yi yuhalayıp, semih'e yabancı madde atıp, volkan'ı kurtardığı pozisyondan sonra alkışlıyorlar. Galiba kendilerine gol atmayan tek fenerbahçeli futbolcu o olduğu için.
bal yapmayın arılar gibi sahada bir oraya bir buraya gittiğimiz maç. şu son vuruş kabiliyetsizliğini giderecek nitelikte bir oyuncuya sahip olmadığımız sürece bu gidişle ne avrupa şampiyonasına gideceğiz ne de dünya sampiyonasına..
mehmet ekicinin beni hayal kırıklığına uğratmadığı maçtır. (#11252962)
beklenenden kötü oynanan maçtır. nerde o eski türkiye arkadaş.
kazakistan'ın beklendiği gibi kontrataklarla gol kovaladığı maçtır. umarım yanılırım ama muhtemelen bulacaklardır. türkiye'nin ilk yarıda gol bulması elzemdir. aksi takdirde ikinci yarı karın ağrısıyla geçer ve kanal değiştirilir.

gol editi: burak ile golü bulduk. bugünleri de gördük çok şükür. sıra sabri'nin kaleyi tutturmasında.
topun çizgiyi geçmesine 2 metre kala rıdvan dilmen'in gol olur dediği maçtır.

(bkz: vallaha mı)
ntv'de yayınlanan maç.