bugün

Osmanlı net gömer.
Fenerbahçemizin hamamoğlanlarını şöyle bir tokatlayacağı maçtır.
osmanlı kayar.
fenerbahçe nin tokatlanacağı maç.
Fenerbahçem maalesef en fazla 1 puan alır bu maçtan.
Fenerbahçe yenerek ligte çıkışa geçer milli maç arasına motive bir şekilde girer.
osmanlıyı genelde yeniyoruz ama bu maç sıkıntılı. feyenord maçındaki motivasyonla çıkarsak her türlü gömeriz.
fener rotasını bulmaya başladı. ilk yarı kontrollü geçer. fener alır.
fenerbahçe sadece maçı değil, osmanlı'nın aklını da alır.

(bkz: fenerbahçe tarafından aklı alınan takımlar)
osmanlı'nın civcivleri hop hop hoplatacağı maç.
iyi bir çıkış yakaladık son üç maçtır.iyi bir futbol oynadığımızı düşünüyorum.Osmanlı ise bu sene yine futbolunun üzerine koydu ve ligte henüz kaybetmedi.Moralliyiz ve arkamızda olumlu bir rüzgar var. Lens ve Wiel kadroya alınmamış.Wiel'in yokluğunu hissetmeyiz hatta şener daha iyi ama Lens'i arayacağımızı düşünüyorum.Takımımız ruhlu ve istekli oynarsa avantajlı takımız.Ne olursa olsun futbol bu belli olmaz.iyi oynayanın kazanmasını isterim.
Başarılar iki takımada.

edit:Osmanlı çok akıllı oynuyor.Volkanın hatası ve tartışılacak bir penaltı pozisyonu oldu.Adamlar attılar golünü geriye çekilip kontra oynuyorlar.Bakalım ikinci yarı atabilecek miyiz?
Fenerbahçe beraberliğe çıkmış sanki.75 ten sonra pozisyonumuz yok.iki takımda 1 puanı haketti yinede.Kazanmamız lazımdı.

1-1 bitti maç.
2.sultan webo onderliginde Osmanlının gemileri karadan yürüteceği maç.
Osmanlıspor un fener rum patrikhanesine acımayacağı karşılaşma.
Osmanlıspor zayıf rakibi karşısında zorlanmaz.
şanlı osmanlısporumuzun layik, kemaliz ve şikeci feneri hoplatacağı maç.
penaltı osmanlı, birinci boru döşenmek üzere
metro hattının birinci etap çalışması başarı ile tamamlanmıştır.

görsel
https://twitter.com/SporV...status/782615105183842305

şu pozisyona penaltı değil diyenleri göstermiştir.

volkan topa değememiştir top ile alakası yoktur , oyuncu da bu salakça hamleyi değerlendirerek penaltıyı takımına kazandırmıştır.

penaltı olması için sanırım ayağını götüne sokması gerekmekte.
Osmanlıspor'un 25. Dakikalarda sürekli atak yemesine rağmen sonradan kendini topladığı ve iki takımın da gayet güzel bir futbol ortaya koyduğu maçtır efendim.
hakemin katlettiği maç oluyor.

1. maç 0-0 iken ozan'ın orta saha yuvarlağının ilerisinde yaptığı pozisyona faul verdi hakem. tekrarında ise ozan ile rakip arasında 30cm kadar boşluk var ve yani ozan rakibe dokunmuyor bile.
pozisyon devam etse topal topu almıştı ve emenike, sow ve volkan şen ile birlikte atağa çıkıyorduk.

2. fenerbahçe atağa çıkarken (kime olduğunu hatırlamıyorum) faul yapıldı, volkan şen aldı topu atağa çıktı, pozisyona avantaj verildi yani. fakat oyun durduğunda herhangi bir osmanlısporlu oyuncuya sarı kart verilmedi. kocaman bir lol.

3. skrtel'e yapılan faul sonrasında düdükten yaklaşık 5-10 saniye sonra topa vuran, -izleyenler görmüştür kale arkasına doğru havalandırdı topu- osmanlısporlu oyuncu sarı görmemiştir. kocaman bir lol daha.

penaltı pozisyonuna ise birşey demiyorum. malum kaleci yüzünden, penaltı olsada olmasada o topa öyle çıkıyorsa (sözde tecrübeli) verilirse ağlamam.

edit: imla
Robin hood atti...
bu maç da 1/2 olursa sanırım bileklerimi keseceğim. amk iddaa bayicisi yüzünden 45 bin küsür lira kaybetmiş olacağım.

Edit: iddaa bayicisi sayesinde 1.800 küsür lira kaybetmiş oldum. Saygılar.
stoch her zamanki gibi hazırlık maçlarında süper lig zamanı kayıp.
https://youtu.be/FHQainrtZyE net
https://youtu.be/FHQainrtZyE 2
Bi puana sevinir hale geldik yine aq böyle işin ben.
Fener rum patrikhanesini direklerin ve hakemin koruduğu maç.

Osmanlıspor zayıf rakibi karşısında zorlandı.