bugün

ya afedersiniz ama çok komik görünüyorsunuz be abi (lafın gelişi abi). şahsen ben bu boyun altında olsam yüzümü değiştirir yurt dışına falan kaçardım,bilmem ki nasıl utanmadan etrafta rahat rahat takılıyorsunuz? birde kız düşürmeye çalışanlarınız var ki onlarada ayrı gülüyorum.
bir basketbolcu söylemi. *
(bkz: önemli olan işlevi)
(bkz: çaktırmadan kendisiyle ilgili bilinmesini istediği şeyi duyurmak) geçin bunları artık yahu.
(bkz: deve de de boy var)
devede de boy var ama essek cekiyor deyimi icin cok uygun bir yazar tespiti.
(bkz: boyu degil islevi)
erkeklerin boyunun penisi ile orantılı olmasından kaynaklanan durum

(bkz: zenciler hariç)
(bkz: bir uzunluk birimi olarak feet)
(bkz: türkiye de sultan kösen dışında adam olmaması)
+ siz de adam mısınız?
- evet!
+ nah adamsın. adammış! boya bak 1,85. bir de adamım diyor. alın bunu alın bunu.
asıl sorun 2.15'in üzerindekilerin adam sayılması. bence bundan sonrası başka bir türe giriyor.
2x5=10

5+1=6

6x5=30

vee

30+10=40 yapaaar ve mhp 40.yılı kutlu ossıınnn.**

(bkz: #17112224)
boyundan başka övünecek özelliği olmaya user söylemi.

benim boyum 1,70 cm rahatça söyleyebiliyorum.
allah boy vermiş, gerisini koyvermiş dedirtir insana.
(bkz: bizde abarttık ama çikolatasını abarttık)
cem yılmaz ın soru & cevap ta ki;

-insanın boyunun uzun olmasından daha önemli şeyler vardır. mesela kalın olması- söylemini akla getirmiştir.
normaldir. çünkü 215 santimin altı adam , üstü ise fasulye sırığıdır.
türkiye'deysen sen çıkıp gidicen bu ülkeden baboli.* hatta 1.95'in üzerindeki bey abileri, 1.80'in üzerindeki hanım ağaları bağımsız bir ülke kurup oraya yerleştirsek nasıl olur? bence muazzam olur. insan değilsiniz siz ya. yanınızdan geçerken nasıl küfürler ediyorum bilemezsiniz.
(bkz: allah bi boy vermiş gerisini koy vermiş)
2.15 ve daha uzun erkeklerin kendilerini normalden saymaları kadar ilginç değildir. insandan say ona laf yok ama bak bakalım çevrene göz teması kurabileceğin rahat kaç kişi var.
bi buçuk metre boyuyla halil mutlu omzuna alıp iki tur gezdirdi mi ne adamlık kalır ne madamlık.
2 15 boy normal bir durum değildir hatta 2 15 boy insan evrimindeki çıkmazlara örnek teşkil etmesi açısından da araştırmalara konu olabilecek patolojik bir durumdur. o ne lan? allah muafaza ucube gibi.
gayet normal olandır. bu şekilde hitap edenlere "asıl olay 210 cm'den uzun olanların kendini insan saymasıdır hey yavrum hey" denmelidir. altını çizelim ki her 210 cm üstüne değil böyle saçmalayan bünyelere denmelidir. ayrıca tek başınaysanız önce kaçış pozisyonunuzu ayarlayınız.
2.15liğin pipisi bamya olur diyolla. bütün enerji boya gittiğinden çekiyormuş.
o zaman dünya da genel olarak basketbolcu ve hormonu bozuk lar dışında adam yokmuş, meğer biz yokmuşuz ne oluyor lan ?