bugün

juventus kanırtıyor.
Zaten atv'de tayyip var diye izliyorum ben maçı.
3 tane daha yiyecektir. umtiti ile falan olmaz bu iş kardeş.
barcelonanın juventusa haddini bildirmesini dilediğim maç.
dönüşü 5-1 olursa daha da barcelona maçı izlemem.
Juve neoplanı çeker kalenin önüne. Ki defansıyla nam salmış bir ülkenin defansıyla nam salmış takımı. Yani juvenin fark yediği maç pek hafızalarda yoktur. Çünkü yemezler.
juventus'un kazanmasının hiç de zor olmayacağı bir maç. açıkçası dünkü maçta juve beklentilerimi boşa çıkarmayıp güzel para kazandırdı. Juve bu maçta da kazanabilir. Tercihim bu yönde olacak.
hazır olun akşam juventus u doğrayacaklar.
Savunmasıyla ünlü italyanların yeni bir rövanş hezimetine izin vermesi zor gözüken maç. Ama erken Barça golü ve juve' ye erken kırmızı kart işi değiştirebilir.
Juventus oyunu soğutmayacak topun arkasına geçecek ve dybala ve cuadrado gibi fişeklerle gol kovalayacak. Otobüsü kalenin önüne çekecek demiyorum. Juventus çok güzel bir şekilde sahaya yayılıp tüm alanları kapatıyor. Yine bunu yapacaklar. Çok gollü geçmeye aday bir başka maç. Rahatlıkla 3 gol çıkacaktır.
juventus u geçemeyecekler, belki yenerler ama turu atlayamayacaklar. o 6-0 dan sonra her takım çok daha dikkatli oynar.
%100 barcelonanın penaltı kullanacağı maç.
pique kanattan top getiriyor, barcelona pozisyon buluyor.kaleci oyunun içinde.

böyle bir maç.
Barcelona delibozuk gibi oynuyor delimanyak goller kaçırıyor böyle giderse arayacak bu pozisyonları.
barcelona banko gol yer ya. ama gol de atar. fena goller kaçırıyorlar. çok ararlar bu pozisyonları.
bu halde barcelona zor geçer. hakem dokunmazsa tabii. evet.
Juventus'un kaybetmemesi gereken maç. Artık sıktı ispanyollar.
barcelona baskılı oynuyor ama bu baskı golden baya uzak. juve uyuttu barcelona'yı. 2. yarı kontradan bir gol bulmaları hiç sürpriz olmaz.
Juventus sahada daha çok takım gibi duruyor.
Barcelona'nın işi bireysel yeteneklere kaldı.
Messi'nin an itibari ile penaltı niyetine serbest vuruş kullanacağı maç.
Barca tur için saldırır 2–3 gol atar juve de kontradan en az 1 gol bulur diyip üst oynadım maç kurudu.
arda turan kalitesiyle değil ama şanslı olduğu için 18'de olması gerektiği maçtı.

adam çok şanslı oyuna girdi 10 dakikada 3 gol oldu.

bu maçtada lazımdı, top tutup faul alma özelliği var.
barcelona'nın iki ayrı maçta, 180 dakikada juventus'a tek bir gol bile atamadığı maç. barça bitmiş beyler.
yanlış başlığa yorumladığım maçtır.

(#36363908)

bu maçı da bildik şükür. juventus yenilmeyecekti o belli zaten her maç hakem faktörü olmaz. psg ye yazık oldu bir önceki turda onlar çıksaydı juventus şu anda ecel terleri döküyordu muhtemelen. uefa kıyağı juventusa kazığı psg ye attı resmen..
Hakemle barca,
görsel

hakemsiz barca,
görsel

(bkz: Uefalona)