bugün

italya'nın 4-3 öne geçtiği maç. yapmayın caponlar..
kupondaki son maç, 500 liralık kuponu yatırma potansiyeli mevcuttur.
ömrü hayatımda böyle maç görmedim dedirtmiştir.
gooooool.

edit: değilmiş amk. ofsayt.
ahh ulan be 4-4 oldu ama ofsayt yine.
son zamanlarda izlediğim en iyi maç. japonya tekrar beraberliği yakalasın tadından yenmez.
japonya'nın dünyaları kaçırdığı maç. yenilmesini hiç istemem.
bol gollü geçen ve futbol zevki üst seviyede olan güzel maç.
japonlar için bu kadar üzüleceğimi tahmin etmeyeceğim bir maçtı.
maçın özeti şudur. (bkz: adaletini sikeyim futbol)
japonyaya yazık olmuştur.
maç 90 dakika bunu sakın unutma diye boşuna demiyorlar. ve futbolun adaleti yok güzel oynayana kupa vermiyorlar. gönüllerin kazananı japonyadır.
italya o 4 golu nasil atti inanilir gibi degil. zaten her zaman antipatik buldugum italyan milli takiminin bir kez daha kulaklarini cinlatiyorum tum japonya'yla birlikte. tebrikler japonya'ya.
japonların abdest alırken bir taraflarının kuru kaldığı maç. bu kadar şanssızlık olur mu lan?
son zamanlarda izledigim en saglam macti. gece'nin bu vaktine kadar ayakta durduguma kesinlikle degmistir. japonlar'in italyanlari ezdigi, ama kazanamadigi mac olmustur. ispanya milli takimindan alamadigim zevki aldim adamlardan. son yillarda italyanlara karsi bu kadar pozisyona giren baska bir takim yoktur herhalde. izledigimiz japon milli takimi 10 yillik bir proje'nin ürünüdür. tesislesmeden, yetistirmeye kadar her seyin projesini yapip bugün meyvesini yemeye basladi adamlar.
dakıkalarca ıspanyavarı paslar yapıp ama golü bulamayan japonyanın 4.golü kalesınde görmesıyle 4-3kaybettığı ama herkesten övgüyü kaptığı maç olmuştur.
Bu maçta italyayı tutan net ibnedir. zira top falan oynamadılar ancak italyan erkeği fantezisi olanlar tutar bu akşamki italyayı.geri kalan şu japonlar bildiğin makine düzeninde paslaştılar eğer savunmaları hücum ve ortasahalarının yarısı kadar iyi olsaydı bu akşam italyanları san marinoya çevirirlerdi.son olarak harbiden adaleti yok bu futbolun ve işte o yüzden en güzel oyun.
Uzun zamandır izlediğim en iyi maÇtı kısaca. Japonya oynadı, italya attı. Honda nın Çalımlarına veya balo nun o soğukkanlılıkla yine penaltıyı gole Çevirmesine hayran oldum. Adam 21/21 atmış resmi maÇlarda penaltıyı. Seviyoruz seni, balo baba!
italyaya gece gece küfür ettiren maçtır. oynamayıp da yendikleri maça seviniyorlar. japonya final oynamalıydı.
italya'nın kanırta kanırta boruları döşediği maçtır. 4-3 yendi. Helal çizme.