bugün

o nasıl kırmızı kart hoca , mehmet topal da görevini iyi yapmış maçtan sonra da hiç bi açıklaması yok.
hakem hataları var evet ama eses in tam bir pozisyonu da yok kendi evinde.
yine de o sahayı gun boyu maca hazir tutan gorevlilerin ellerine saglik.
fenerbahçe'nin sadece eskişehir'e koymadığı maç.
Allah aşkına küme düşecek top bile çeviremeyen takıma şike yapmak nasıl bir küçüklüktür.
verilmeyen pozisyon net penaltı.
verilen penaltı net penaltı.
kırmızı kart pozisyonu soru işaretli.
üçüncü golde ne ofsayt ne faul var.
ceza sahası içindeki bariz elle oynama pozisyonun penaltı ile , ağız dolusu "orospu çocuğu" küfrünün kırmızı kart ile cezalandırılmadığı maçtır.
kırmızı kart gören oyuncu direk kırmızı görmüş yani mehmet topalla girdikleri poziyondan değil de muhtemelen küfürden atıldı.
Fenerliyim fakat hakemin berbat yönettiğini söyleyebilirim.
An itibarı ile bitmiş olan maçtır.Fenerbahçe,beşiktaş-mersin idman yurdu maçının sonucu belirlenene dek geçici olarak liderdir.

not:Mersin'in yeneceğini de sanmıyorum.
penaltiyi gectim o zaten ayri bir komedi de ,

sonrasinda topal adamin ayagini tabanla ezdi ardindan esesli oyuncu kirmizidan atildi o cok komik oldu, faule maruz kalan adami disari atti lan haha.
Ooo hakem haydi bastır hakem ölümüne hakem hakem gol gol gol tezahuratina sahne olan maç.
Bu ne mutlu gece penaltı attik rvp fernandao gol attı 6s gotune UEFA şemsiye soktu ağlamak istiyorum sayın arkadaşlar.
Kahpe bizans kahpeliğini yapmıştır hocam, diyecek bir şey yok vesselam.
mehmet topal in pozisyonuna degil sari kart faul diyen adam futbol izlemesin ,yorum yapmasin.Bu kadar da sacmalamayin.
türkiye'nin özeti olan maçtır. para, satılmışlık, kalitesizlik hepsi var. yurtdışında bir ten izliyorum. spiker sunumu yok. sadece stadyum sesleri duyuluyor yani türkiye ligi maçı olduğunu bilmesem ve saha kenarındaki pankartları anlamasam ulan hangi lig bu iran mı, ırak mı, özbekistan mı derim. iğrenç bir stad, bol bol yuuu sesi, iğrenç bir hakem, kalitesizlik akan bir maç.
düdük çalındıktan sonra topa vurmak sarı karttır. ciddi ciddi bunu bilmeyip bir de eleştiriyorlar. şaka mısınız?
muhtemelen hakem alper ulusoy un meslekteki son dakikalaridir.boyle rezil bir yonetim olamaz.su karta bakar misin .omrumde gormedim boyle bir sey.
Amına kodumun hakemi. Net.
Hangi Sahtekarlıklara sahne olacak diye merak ettiren ikinci yarısı an itibariyle başlamış maç.
tamam tamam başlayın yine dezenformasyona.

ühühühühühü fenere verilen penaltılar penaltı değil.

şampiyon belli tiyatro izliyoruz.

hayatımda gördüğüm en saçma penaltı vs vs.

Bal gibi penaltı.Bir tanede verilmeyen var.
Kahpe bizanslılar bir katakuli çevirmezse koyacağımız maçtır, malesef yoğun öğrenci fakirliğinin muhalefetinden dolayı nicksevenadam maça gidememiş, şuan lig tv'ye sövmektedir.
Bileğinin hakkı ile fenerbahçe'nin kazanma yoluna gittiği maçtır.

Bir zahmet çekemeyen cincon trolleri lütfen başka başlıklara nefretlerini kussunlar.Bu güzelim başlığa yeterince zarar veriyorsunuz.hadi naş.
Bu takım bir senedir penaltı kullanmıyor, biz yeni takımın penaltıcısının kim olduğunu dahi görememişken -ki bu arada ne penaltılar çalınmadı- şimdi tekrar bariz bir penaltı verilmemişken sonrasında oluşan pozisyonda naniye çelme takılması sonucu verilen penaltıya aa şike aa klasik fenarbahçe aa aziz talimat vermiş aa fenerbahçe kollanıyor demek ezbere konuşmaktan başka bir şey değil.
'bu penaltıyla takım küme düşecekmiş', aynı hassassiyeti verilmeyen penaltıda da göstersene. 'verilmeyen penaltıyla rakip takım şampiyonluktan olacak' desene. ama yok, hep bana hep bana.
Ne kadar seviyonuz la birbirinize sövmeyi dedirten maçtır. Fenerin ilk penaltısını yiyen hakem sağolsun telafi yoluna gitti. Ama ilki yüzde yüz penaltıydı o ayrı. Fenerin bu maçı kaybetmesini beklemeyin boş yere.