bugün

bugün mü lan maç dediğim maç.

(bkz: beşiktaş bile itici olabiliyormuş)

küfretmeyin, beşiktaşlıyım.
MOSCOW DREAM BILGILENDIRME SERVISI TARAFINDA ACILAN BIR BASLIKTIR.
konyanın hard core kayacağı maç.

bjk 0 konya 3.
beşiktaş için çok stresli geçecek karşılaşma fakat beşiktaşın en büyük avantajı konyada adam akıllı hiç hücum oyuncusu yok. yani gol atmaları mucize hasan kabze koşmaktan aciz, kanatlarda oynayanlar nerede ne yapacağını bilmiyor gs maçında bir tane forvetleri olsaydı maç farklı biterdi favori tabiki bjk ama zor maç.
ya "tamam" ya "tamam değil" maçıdır.
http://galeri8.uludagsozl...iyonu-besiktas_719812.gif

ekleme: beyler sakin olun ya, mizah işte...
biliç bugün demeç vermiş gene önemli bir gs maçı var diye, gene gs maçını düşünmekten puan kaybedebiliriz, iki haftadır aynı senaryo ak. bari yenelim de derbiye moralli gidelim, hoş gitsek ne olacak acaba.
beşiktaş 3-1 alır diyor içimdeki ses.

demba ba atar bir golünü yapar secdesini.
formalite maçıdır. sanki şampiyon olucan pezevenk!
tribünlerin boş olması sebebiyle beşiktaş ın cezası mı var diye son pfdk kararlarına baktığım maç.
Bjk üçüncülüğün keyfini çıkarır şekilde oynuyor hiç hevesli değiller yukarısı icin.
bazı * yarrak kafalıların beşiktaş'ı mahalle takımı sandıkları maç.

(bkz: biz bitti demeden bitmez)
H.0 verdim. Bjk 1 farkla alır.
Mustafa malına bak topu bırakıp opareye göğsüme at diyor sanki göğsüne alıp adam geçip topu 90' a takacak sığır
beşiktaş'ın bitse de gitsek havasında oynadığı maç. bir tek demba ba krallığa kasıyor.
koyu fenerbahçeli bi arkadaşimin arayarak " penaltımızı vermedi o.çocukları " dediği maç.

bi an noluyo lan desemde sonra anladım.

al şu maçı beşiktaş' ım.
kg var dedik çavuşu tokatliyoruz.
Sonucu sadece Beşiktaş' ı ilgilendirecek olan maç. Kasımpaşa' ya karşı oynadıkları futbolu oynarlarsa rahat alırlar.
Zirvedeki üç takım için de hakem hatası yapılan bu sezonda en az hata yapıp geri kalan maçlarını kazanan takım şampiyon olacak. Aynı şey Beşiktaş için de geçerlidir.
sırf galatasaray maçını yenelim diye konya maçında oynayamıyolar allahın ezikleri. galatasarayı allstar kadronuzla bile yenemezsiniz.
+7 oynadım çamaşır suyu içiyorum.
şu formaya bak bir de renkliler diyen taraftarlarına ehehehe.
demba ba müslümandı demi, itiraz ettiği haram penaltıyı atar bir de secde ederdi.

hırsızlık parasıyla umreye gitmek gibi.
ele çarpmaya penaltı diyen taraftarı var.

bu arada kırmızı renkli değil mi beşiktaşlı kardeşim.
beşiktaşlılar korkulu rüyanız girdi.

zalad gelsin sizi kurtarsın
hasan kabzeeee
bu maçı satanın ...
konyasporun 0-0 istediği maçtır.