bugün

inter in real madrid le eşleşme olasılığı yüksek olan kura çekimidir.ne zaman bir teknik adam ya da futbolcu bir başarıdan sonra başka bir takıma gitse o iki takım mutlaka eşleşiyor.mourinho dan dolayı inter real madrid çeyrek finali izlenmesi muhtemeldir.
tahminler:
real madrid - inter
chelsea - shaktar donetsk
barcelona - tothenham
schalke -manchester united.
tottenham-valencia-schalke üçlüsünden biriyle karşılaşması halinde turu geçecek, diğerlerini de sallayacak (yıkar mı bilemem) shaktara başarılar dilediğim kura çekimi.
5 takımın (real madrid, inter, chelsea, barcelona, manchester united) büyük hevesle kurada diğer 3 takımı beklediği aşikardır. umarım schalke, Tottenham ve shaktar donetsk üçlüsünden ikisi birbiriyle eşleşir de yarı finalde farklı ve daha başka bir eşleşme görürüz. ve diğer iki dileğim ise
barcelona - manchester united
chelsea - real madrid
eşleşmeleridir. olursa çok ilginç maçlar olacak gibi görünüyor. morinho en çok chelsea'den çekindiğini söylese de sanıyorum ki chelsea daha çok çekiniyordur. manchester - barcelona maçı ise old trafford'da bambaşka olacaktır. hatta mümkünse yarı finalde de bu iki eşleşmenin galipleri eşleşirse daha bir süper olur.
real madrid ve tottenham hotspur.
chelsea ve manchester united.
barcelona ve shakhtar donetsk.
inter ve schalke.
chelsea vs manchester united maçı dışında sürpriz beklemediğim kura çekimidir. diğer 3 eşleşmede turu geçecek rakipler az çok kestirilebilirken, bu ingilizlerin çekişmesinde her şey olabilir. umarım star tv tarafından yine papatyam'a kurban gitmez.
barca shahktar maçının final havasında geçeceğini düşündüğüm kura.
real madrid tottenham da ayrı bir heyecan yaratır.
real madrid vs tottenham maçını galibi, barcelona vs shaktar donetsk maçının galibiyle oynayacak. bir el clasico daha mı seyredeceğiz ne?
shaktar donetsk - barcelona ve real madrid - tothenham

eşleşmesini tutturduğum kura çekimidir..

shaktar dan süpriz bekliyorum.
shaktar ın sürpriz yapmasını beklediğim kura çekimi olmuştur. lucescu nun dehasına güveniyor ve shaktar a başarılar diliyorum.
arkasında el clasicoyu saklayan eşleşmelerdir.
diğer eşleşmelerin favorileri belli ama chelsea-man u eşleşmesi nefes keser.

man u daha formda fakat mavilerin de bir intikam sebebi var. (bkz: 21 mayıs 2008 manchester united chelsea maçı)
inter ve schalke den birinin yarı finale çıkma olasılığından dolayı beni üzen kura çekimidir. ikisi de sıkıcı futbollarıyla yarı finali hak etmeyen takımlardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar