bugün

uludağ sözlük'te çok var böyle hatunlardan. çıtır, atletik, uzun boylu ve kaslı bir erkek olduğumun haberini alan bütün kadınlar saçma sapan mesajlar yolluyorlar bana. hepsini bir şekilde başımdan savmayı başardım da, 28 yaşında olan izmirli hatun bir türlü yakamdan düşmüyor. beni kabuklu kabuklu yermiş de... önce yalarmış, sonra salarmış da... neyse, terbiyem müsade etmiyor devamını getirmeye. ayıptır billahi. ben bu kadını savcılığıa şikayet etsem şimdi, mapus damlarında çürütürüm; ama yapmıyorum. iyi bir insanım lan ben!
(bkz: yavşağa yavşamak)
muhtemelen evlatlık almak isteyen hatundur. Ne bileyim aklıma da başka birşey gelmiyor ki.
amerikan kadınları açısından ele alırsak daha uç örneklerini görmek de mümkün.
yılan yalanı, at yalanı tarzında çoğaltılan önermeler alternatifler, seçeneklerdir.
justin bieber kim kardashian.
(bkz: uyan lan sabah oldu)
Kibariye - Mehmet Ali Küçükbalçık.
17 yaşındaki erkeğin uzak durması gereken hatundur.
17 YAŞINDA ERKEGiN DEĞERLENDiRMESi GEREKEN HATUNDUR. TECRÜBE, TECRÜBE, TECRÜBE.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: he yarram he)
o hatuna burdan açık çağrı, siktir et çoluk çocukla uğraşma bak burda ben var...
lan demedim tamam ya.
(bkz: 31 çekerken kurulan hayaller)
benim hocamdır bu. 19 yaşındayım kadın 31 yaşında. aynı yaş farkı. o değil de, kötü geçen sınavım bile aa düştü. bu işte bir iş var. karı dekolte açıp bakıyor bana.
17 yaşındaki erkeğin artık sims oynamayı bırakıp derslerine dönmesi gerektiğine delalet eder.
(bkz: sor bakalım sivilcelerini sıkarım da demiş mi)
17 yaşındaki erkeğin osbir fantezisinden öteye gitmemektedir.
(bkz: basur muayenesi)
(bkz: flashbacks of a fool) *
canı genç erkek çeken iğrenç kadındır. nefret edilesidir.