bugün

ekşide bu şekilde bir başlık açılmış buraya taşımak istedim, içerideki linkte bir milletvekili http://t.co/8RolAsLT6h şu şekilde bi tweet atmış. şaşırmadım doğrusu; ölen genç 17 yaşındaymış, infaz edilmiş!.. ölen askerler kaç yaşındaydı, kancıkça öldürülmediler mi? eşinin çocuğunun yanında öldürülen subay infaz değil mi, arkasından vurulmadı mı? yazıklar olsun.. hala size size savaş yaptırmayacağız derken bu vatanın askerlerini yavşakça öldüren bu itlere ses çıkarmayıp, öldürülen pkklı için 'infaz edildi, 17 yaşındaydı' diyorsanız ben sizin 'size savaş yaptırmayacağız' sözünüzü ciddiye almam.
yalandır olm bunlar seni beni kandırmak istiyorlar denilebilir.
Gercek olsa zil takıp oynardım.
eğer gerçekten yapıldıysa yapanların eline sağlık.
Çoğoş bir olay.
gösterilen sırasında çatışmada ölen pkk militanının ölümünün çarpıtılması olayıdır.

Ne işkencesi yapmışlar eşeğini mi almışlar elinden.

Ölmüş gitmiş orospu çocuğu işte. Üzerinde konuşacak kadar dahi değerli değil. Bunlardan milyon tane ölse üzülmem amk.
olmamış olandır. ama ben olsaydım daha beterini yapardım.
yaşı önemli olmayan bir teröristin işkence ile öldürüldüğü iddiasıdır. PKK'lılar muhtemelen kendi sazanlarını galeyana getirmek için uydurmuşlardır.
Bir gencin bu şekilde öldürülmesini tabiki onaylamıyorum ama, ülkenin zor bir dönemden geçtiği, her gün bir sehit haberinin geldiği bu günlerde sevinmemekte olmuyor be kardeşim.
umarım gerçektir. 17 yaşında diye militan mı olması gerekiyor orospu çocukları. iyi 17 yaşındayken biz de yapalım militanlığı polise taş atalım molotof atalım. 17 yaşında diye militan değil mi amk? acıtasyonunuzu sikeyim sizin. birisi ekmek almaya gitmiş daha 15 yaşındaymış diğeri 17 yaşındaymış. lan zamanında bende 17 yaşında oldum evimden okuluma okulumdan evime yaşadım. o da adam olsaydı da geberip gitmeseydi amına koyduğumun beyinsizi. sen kürdistan için savaştın da birilerinin siki duydu sanki amına koyduğumun kürdü.
düşünceye acımıyo olabilirsiniz ama insana acıyın .
o pice sormak lazim 17 yasindaki picin ne isi varmis teror orgutuyle. eger iskence yapilmissa cok iyi olmus. devamini dileriz.
öldürmeyi kabul ediyorum ama işkenceye hayır diyenler var, bu nasıl mantık peki? olay burada yalnızca işkence edilmesi mi?

bir kere şunu öğrenmek gerek; birilerini sinek gibi avlayarak bataklık kurumaz, elbette birilerinin canı yanacak ki yanması gerekiyor, fakat tek tek insan öldürerek bu muhabbet hiç bitmez. onlar öldürsün biz susalım da demiyorum, burada gücü elinde bulunduranların olaya el atması gerekiyor da kime anlatıyoruz ki... bi bok olmayacak işte.
yetmez daha çok aksın itin puştun kanı. Biz 17 yasindayken nasi universite kazanacaz diye dersanelerde kicimiz terlerken az bile yapmislar ben olsam canli canli keser köpeklere yediririm.
inşallah gerçektir. Son k*rdün kanı akana kadar devam.
ambulans yakip sonra ambulans diye dilenmek nasil bi orospu cocuklugu lan?
ne olursa olsun işkence insanlık onuruna aykırıssda... buraya kadar liboş/hewal tepkisidir. gel gelelim yüreğimizden geçenlere; vatana hıyanetlik eden adamı gülmekten öldürecek hali yoktur kimsenin, bir de ajitasyon yapmışlar gerilla merilla. neticede kimse ona dağa çık demedi. şunun farkına varın bu adamlar insanları silahsızken kurşuna dizen, kundaktaki bebeğe kurşun sıkan ve sokak ortasında insanları ensesinden vuracak kadar aşağılık yaratıklar. aşağılık yaratıklar da hak ettikleri gibi öldürülmelidir.
birde tutuklayıp besleyecek miyiz?
sıkın kafalarına. hapishanede de bu memleketin ekmeğini yemesin hainler!
propaganda yaratmak icin kasıtlı acilan haber basligi. olaya gelirsek bunlari sehir meydaninda asmak lazim ibret olsun diye.
Allah rahmet eylesin. Ne demiş ahmet kaya abimiz insan ölüye sevinir mi.
ettilerse destekliyorum. sikerim öyle hümanizmi. pkk'ya katılıp asker vurarken hümanizm yok ama.
Provake etmek için çıkarılan haber. Welkam dı törkiy.
testi kırılmadan önce tokatlamışlar. tebrikler helal olsun. devamını diliyoruz.
17 yaşında Erdal ereni asan devlet aklının hala aynı mantıkla yol aldığını gösteren olay...
Umarım doğru haberdir. Çünkü öyle kafalarına sıkıp öldürmek kurtuluş onlara. işkence çektireceksin. Osmanlı veya Çin işkenceleri pek güzel duruyor. Uygulayın işte.