bugün

Eyyy yazılımcı sen kimsin ya!

Kesin fetöcu baştan söyleyeyim.
Chp ve Oy ve ötesinin elindeki sandık tutanaklarına bakılarak, sayım ve toplamlar tek tek hesaplanıp karşılaştırılmalı.

Bazen toplamları şişiriyor ya da eksiltiyorlar. tek tek kontrol edilmeli.
Geçen sene olmuş hatadır. 2016 olduğuna göre.
araştırılmalıdır.

araştırmaktan zarar gelmez, aksine milletin kafasındaki soru işaretleri kalkar.

araştırmaktan korkmaları bir dalavere döndüğünü kanıtlar.
Kesinlikle mabattan sallamadır.
Amaç hayır'n gerçek zeminde savunulmasından uzaklaştırma amaçlı, kaynağı belirsiz provakatif bir yazı.
itibar etmeyin.
Ysk istifa etmeli, refarandum yenilenmelidir.
Ouw yerli snowden.
Yazılımdan anlayan bir mühendis olarak terimlerin akla yatkın ve mantıklı kullanıldığını söyleyebilirim. Ama hemen itibar edilmemeli araştırılmalıdır.
yukarıdaki açıklamada görüldüğü kadarı ile "sahte veriler" gibi dehşet ifadeler içeren itiraflardır. bu cesur mühendisimizin, şimdiden allah taksiratını affetsin. iyi bilirdik.
Bilgisayarla yapabildiği en afilli şey zenmate indirip yasaklı sitelere girebilmek olan ben yazıyı okumaya çalışırken can verdim.

--spoiler--
system adrninistrative alanındayım ben ve oyları server database'ye insert akışını takip ediyordum ve sql sorgusu gönderdiğim vakit hayır oyunun %9'dan fazla farkla önde olduğunu söyleyebilirim.
--spoiler--

(bkz: aynen aynen)
(bkz: 18 nisan 2017 bir ıt manager ın itirafı)
Öyle bir ülke olduk ki hem gerçek olma ihtimali var hem de yalan.

Ama bir şey kesindir ki; mal da yalan mülk de yalan var biraz da sen oyalan.
Ayarını bozduğun kantar gün gelir seni de tartar.
kaynak yok bişi yok sadece yazıdan oluşan şeylerle ilgilenmiyorum.
delinin biri kuyuya taş atmış misali kimin yazdığı belli olmayan saçma sapan bir yazı. bu tür provokasyonlar durduk yere çıkmıyor. hayırcılar çaldıkları oyların üzerini kapatmak ve soros'tan aldıkları paranın karşılığını vermek için bu tip provokasyon yapıyorlar.

evet en az %60 gelecekti ancak mühürsüz pusula sahtekarlığıyla seçimi manipüle ediyorlar. izin vermeyeceğiz ülen.

tüm bunlarda amaç 2. geziyi çıkarmak.
Photoshop lu bir yazıyı gerçek bir yazı gibi göstermek ahmaklıktır.

kararımız yine evet.
Ancak ağır zeka problemleri olanlarin inanacagi yalanlardir. Bunu okuyup da gotuyle gulmeyen yazilimci yoktur. Diploman lens mi kardeş?

Her seyi gectim Hangi yazilimci "database'ye" diye bir laf eder? Database diye yazilir databeyz diye okunur zira!

Her gun bu beyinsiz sürüsüne karşı savaş veriyoruz lan resmen. Siktir olun gidin su ulkeden artik.
lan herif hala yazılım diyor. iç savaş çıkarmaya çalışanların yeni iftirası.

(bkz: aptallar anlasın diye oy sayım süreci ve sonrası)

sevgili salaklar; sandıklar sayıldığında her siyasi parti zaten kendi oy oranını bilir. bilmiyorum diyen salaktır. sanıyor musun ki; ysk nın sonucu açıklaması bekleniyor. neden saat 17 de mühürsüz zarflarında geçerli olacağı açıklanmasına ve her siyasi partinin kendi sandık temsilcisine mesaj çekmesine rağmen bu olayı saat 21 de gündeme getirdiler. çünkü sonucun değişmeyeceğini anladılar sonuç kendi lehlerine olursa bu konuyu gündeme bile getirmeyeceklerdi.

salak kardeşim; sonuçların yazılımla mı alakası olduğunu bu işlerin böyle olduğunu sanıyorsun. her sandık temsilcisi kendi sandığı sayıldığı an merkeze sonucu bildirir. bu sayede en çok 2 saat içinde zaten partiler sonucu neredeyse kesin olarak bilir. bu kadar bu olay.

açık oy-gizli tasnif 1946 da kaldı.
chp genel başkan yardımcısı erdal aksünger tarafından itibar etmeyiniz diyerek asılsız olduğu ileri sürülmüş sözde itiraflardır. kısaca uyduruk itiraftır... ilginç.

erdal aksünger'in konuyla ilgili twiti.

https://twitter.com/EAksu...status/854331109336809473
çok acı amk.. akp' nin de amk!