bugün

3-2 göztepe galibiyeti ile biten maç.

maç bitiminde karşıyakalı futbolcular hakeme saldırdı hala devam ediyor. taraftar koltukları söküp sahaya atıyor ancak neden anlamıyorum.

hakem ne yaptı?

ben fenerbahçe maçını izlerken karşıyaka 2 kırmızı kart görmüş. pardon arkadaşlar bundan haberim yoktu. kırmızı kartların nasıl olduğunu bilmiyorum.
adanasporlu olarak göztepeyi desteklediğim maç.göztepe düşmesin dedik yendi.hayırlı olsun göz göz'e.
hakem maçın anasini sikti. şu an statta olan göztepe tarftarida karsiyaka taraftarida bu maçı unutmaz. he ben bursasporluyum bende unutmam ama güzel keyifli macti.
sahada yirmi iki oyuncu, iki yan hakem ve de ne yaptigini bilmeyen bir zavalli vardi. Bu sünepeyi hakem yapan sistemi sorgulamak lazim.
2002'de hakkı hukuku bir kenara bırakıp yıllarca sevinenlerin, 2013 de hak hukuk arar olduğunu gösteren müsabaka.
eskişehirsporlu olarak göztepenin kazanmasına sevindiğim maç. gözgöz düşmesin. böyle taraftarlara türkiye'nin ihtiyacı var.
göztepe'mizin 3-2 aldığı maçtır. takımıma da karşıyaka'ya da helal olsun.
ayrıca mesela göztepe'ye faul yapıldı, eğer karşıyaka topu alıp kontraatağa geçerse hakem faul çalıyor, geçmezse çalmıyor. böyle bir mantıktaydı, faullere mühadale zamanlaması kötüydü, bir de iki takımın da birbirini biçmesine göz yumdu.
sonuç, koyduk!

edit: galibiyeti çıkan kartlara bağlayanlar çaykur rizespor göztepe maçına baksınlar, 5-1 bitmişti o maç. göztepe kendi üzerine düşeni yapmıştır.
dunyanin sayili sehir derbilerindendir.

hakem macin anasini sikti.
arkadas bi hakem ancak bu kadar maci bi takimdan alip diger takima verir.
tam bir derbi maçı.
sarı kart, kırmızı kart, kavga, goller, kırılan koltuklar, polisin sahaya girmesi, taraftarların birbirine atar yapması.
tek kelimeyle izlemesi muhteşem bir maçtı.
Fanatik bir Karsiyakali olarak her zaman 2002 senesinde 5-2 lik Kuddusinin yonettigi macin cok kotu yonettigni her zaman soylemisimdir. O maci 5-2 kazanmistik ki bende o macta idim.. ama mac kesinlikle goztepenin hakkiydi ve karsiyakayi sahadan silmisti. Bugun olaylar tersine dondu. Hakem hakkaten maci hakkaten katletti. Eger renkadaslarim bu macin kotu yonetilgini dusnuyorlarsa, 2002 yilindaki macida tarafsiz gozle seyretmeleri lazim..
göztepemizin 2 gol geriden gelip 3-2 aldığı maçtır. helal olsundur. tam bir derbi maçı olmuştur.
göztepemizin 2 avans verip son sözü söylediği maçtır. aslına bakarsanız 5-6 olurdu ama karşıyakalı oyuncular zekice davranıp oyunu soğuttular. hakem de bir yerden sonra kartına başvurmadı nedense. maç en az 4-5 kırmızı kart ile bitmeliydi ama olsun, hakem kötü yönetti diyemem yine de.

göztepemiz kötü başladı hatta onur top ayağına geldiği anda titremeye başladı. şaban genişyürek girdi ve eski takımına gerekeni yaptı.
maçın tv.de açmamla göz gözün 2 golü geldi sonrasını izleyemedim ancak maç sonucu beni mutlu etti...kırmızı kartlar hakkında bilgim yok ama 2-0 dan gelmiş takım göz ardı edilemez...tebrikler şanlı göztepeee göztepeee göztepe.
küçük çaplı savaşın çıktığı maçtır.
Hüseyin Sabancı'nın rezil yönetimiyle Göztepe'nin 3-2 kazandığı maç olmuştur. Ben tarafsız bir izmirli olarak iyi oynayanın kazanması taraftarıydım. Bir tarafta Karşıyaka play off mücadelesi verirken öteki taraftan Göztepe'de kaliteli kadrosuna rağmen ligde kalma savaşı içindeydi. Bu maça tecrübesiz ve her ne hikmetse izmir bölgesi hakemi olduğunu bildiğimiz Hüseyin Sabancı'yı atayan Merkez Hakem Kurulu'na ne desek az. izmir derbisini bu tür hakemler yönetemez, çok gergin geçen bu maçları taşıyamazlar. Nitekim hakem Hüseyin Sabancı da taşıyamadı. Karşıyaka'nın bir golü iptal edilirken gördüğü 2 kırmızı kart sonrası maçı da Göztepe 3-2 kazandı. Hakem maçın içine etti. 11 dakika duran oyunu 4. hakemin 8 dakika tabela kaldırmasına rağmen 6. dakikada bitirdi. Ne yaptığını kimse anlamayamadı. Tamamen panik içinde bitirdi maçı. Göztepe de zaten can derdine düşmüş, elbette ki maçı kazanmasına sevindi. Ama eminim ezeli rakipleri olmasına rağmen orta sıralarda olsalardı bir maçı bu şekilde kazanmış olmalarına onlar da sevinemezlerdi.
bugün ayın 17 si ve maç oynandı başlığa bakarsanız tarih yarının tarihi, yani bu tarihte böyle bir mac olmayacak daha başka bir deyişle göztepe karsiyakayi ayın 18'inde yenmeyecek.
adanaspor un işine yaramıştır. karşıyakanın nefesini ensesinde hissediyordu çünkü.
Hakem diyenler maçı adam gibi izlememiş kişilerdir. ilk kırmızı kart 2.sarıdan geldi zaten. 2.kırmızı kart da hakemin boğazına yapıştıkları için geldi. aslında orada bütün karşıyaka futbolcularına kırmızı kart göstermesi lazımdı hakemin.
şaban reis'in 2 adet pompa yaptığı maç.
stadda izleme fırsatı bulduğum için kendimi şanslı saydıgım maçtır. Beşiktaş tarafi olan ben dahi hayran oldum göztepe taraftarına en az onlar kadar destekledim takımı. Ölmeden önce izlenmesi gereken derbilerden tabi böylesini bulabilirseniz.
hakem hakem diye ağlayanlar, 5-2lik maçla 10 seneyi aşkın süredir övünüyorlar. Ağlamayın boşuna. He bir de seneye sizden de 3d bekliyoruz, fallow the father.
işin ciddiyetini bilmiyordum ama gencecik bir insan şuan hastanede yatıyor. Kafasına döner bıçağı ile vurulmuş. kaybedilebilirmiş Göztepe'yi çok seviyorum, sadece Göztepe'yi tutuyorum bu hayatta ama sıçayım böyle derbiye.
Göztepe'nin öteki yakaya acı acı koyduğu maçtır.

Helal olsun göztepeli dostlara.
göztepe gibi amatör kümeye yakışan bir takımın 3-2 yendiği maç olmuştur. karşıyaka'nın da her bir yeri ayrı oynuyor. hak ettiği yer ptt 1. lig onların da.
RTÜK'ün bu akşam oynanan GÖZTEPE'miz - Karşıyaka maçındaki Şaban Genişyürek'in tecavüz sahnelerinden dolayı uygunsuz içerikten TRT'ye ceza kesmesi bekleniyor.
Her 2 maçın biletli seyirci sayısı istatistikleri
Karşıyaka - Göztepe'miz 14.965
GÖZTEPE'miz - Karşıyaka 23216

iZMiR'iN AĞASI HER ZAMAN BiZiZ !!!

haa bu arada koyduk mu?
güncel Önemli Başlıklar