bugün

2009-2010 avrupa ligi h grubu'nda fenerbahçemizin ilk maçıdır.
avrupa ligine cok guzel bir başlangıc için orta halli bir takım ile kendi evimizde oynayacağımız maçtır. Tarih ve hava şartları uygundur, rakip takım uygundur, saha uygundur. rahat bir galibiyet olacağını düşünüyorum.

Ligde 4 haftadan sonra verilecek milli maçlar arasından sonra oynanacak 5. hafta maçları ile, bir sonraki 6. hafta maçları arasına yerleşen karşılaşmadır aynı zamanda.

Fenerbahçe için o hafta şu sıra ile maçlanacaktır.

13.09.2009 Bursaspor - Fenerbahçe
17.09.2009 Fenerbahçe - twente
20.09.2009 Fenerbahçe - istanbul BŞB

3 maçlık kısa program düşünüldüğünde, araya sıkışan kısa bi bursa seferinden sonra fenerbahce istanbula dönecek ve maçlarına daha rahat hazırlanacaktır.

hedef: 3 maçta 9 puan
tahmin: 3 macta 9 puan
fb'nin bu sene avrupa'da nasıl bir takım olacağını gösterecek maç. rakibimiz orta seviyede, izlediğim maçlarına göre son vuruşlarda başarısız bir forvete sahip olmasına rağmen çok ofans bir takım. emre ve baroni'nin performansları maçın seyrini değiştirir.
fenerbahçenin eğer bazen yaptığı gibi denyoluklar yapmaz ise rahat rahat alacağı maçtır
fenerbahçenin çok rahat bir galibiyet elde etmesi muhtemel mücadele.
Kazanılması şart olan maçtır ki nasıl başlarsa öyle biter.
bilet fiyatları her zamanki gibi uçuk olan maç.

http://www.cubuklu.org/20...ilet-fiyatlari-aciklandi/

millet gs-bjk derbisini 50 liraya izliyor, fenerbahçe taraftarı twente maçı için en az 55 lira ödemek zorunda.
isviçreli hakem claduio circhetta'nın yöneteceği maç. saat 22.05'te başlıyor.
bir galatasaray'lı olarak fenerbahçe'nin kazanmasını istediğim karşılaşma.steve mclaren enteresan bir teknik adam ve twente enteresan bir takım fenerbahçe'yi sürpriz kontralarla vurmaya çalışacaktır ancak yine de fenerbahçe kazanmayı başaracaktır.
cnn türk'ten canlı yayınlanacak olan maçtır...
(bkz: şifresiz)

edit: hakkında ufak bir istihbarat hatası olan maçtır...
geçici rahatsızlık için özür dilerim...
kaka , bok derdi tasası olmadan izleyeceğimiz maçtır.
(bkz: justin e kafam girsin)
edit: bi' yanlış anlaşılma olmuş, justin nerelerdesin sevdiceğim?
perşembe günü 22:05 te sarı kanaryamızın uefa avrupa liginde gruplarda oynayacağı ilk maçtır. hollanda temsilcisi bu sezon geçen sezon ki performansını arıyor. geçen sezon süpriz bir şekilde kendilerinden beklenmedik bir başarı gösterdiler. ancak bu sezon aynı performans yok. bir nevi sivasla aynı sendromu yaşıyorlar.
fenerbahçe kendi oyununu oynarsa zorlanmaz kadıköyde.
an itibariyle cnnturk.com sitesinin yayın akışı bölümünde günlerden perşembeyi seçtiğinizde hakkında hiç bir bilginin bulunmadığı karşılaşma. anasafada bile yok. yeminlen
twente'de Blaise Nkufo ve Bryan Ruiz Gonzalez iyi bir ikili oluşturmuş vaziyetteler. avrupada olsun ligde olsun takımın çoğu gölünü bu 2 isim atmış. ve yine ligde ve avrupada yenilgisi olmayan bir takım konumunda twente. fenerbahçe'de ise evinde oynamanın avantajı var. ben yine de twente bir beraberlik koparabilir diyorum.
bir galatasaraylı olarak fb nin galibiyeti için can atacağım karşılaşmadır.
* *
cnnturk ten canlı olarak yayınlanmayacak maç.
türkiye saatiyle 22.05 te başlayacak ; kazım ve oynarsa andre dos santosun patlama yapması gereken maç...her ne kadar rakip kontrataklarda etkili , boş alan yakaladığında affetmeyen bir takım olsa da , arkada vereceği uzun boşluklar fenerbahçenin gol pozisyonuna girmesini sağlayacaktır. futbolun en temel mantığı olan gol yemeden gol atma işini başarabilirsek , rahat kazanacağımızı tahmin ediyorum...ayrıca cristoph daumun avrupa kupalarına nasıl bir mentaliteyle yaklaştığını görmemiz açısından da faydalı olacaktır...

skor tahmini: 2-0
artık özer hurmacı^yı sahada görmek istediğimiz maçtır...
taraftarımız önünde fc twente'yi eze eze yeneceğimiz maç olmasını umut ediyoruz.

(bkz: başarılar fenerbahçem)
(bkz: çifte zafer gecesi) *
hotbird'de yayın yapan ictimai tv midir nedir onun kapanması nedeniyle alternatif aratmaya başlayan maç.

edit: yok mu lannn kkk
fenerbahçemizin döktüreceğini umduğumuz karşılaşma.
o değil de kanalı bilmiyorum sözlük.bi mesaj atıverin be.
twente'nin supriz yaparak kazanacagini ongordugum mac. niye diyorsaniz, fener'in kendini kazanmak zorunda hissediyor olusu takimda olumsuz baski yapcaktir.
şifreli kanaldan yayınlanan maç, lan niye galatasarayın maçı şifresiz de, bizim maç şifreli allahsızlar?

(bkz: yok mu)
bir beşiktaş taraftarı olarak fenerbahçenin kazanmasını canı gönülden istediğim müsabaka. böyle milliyetçiyim ben işte. sonuçta türk takımı. * *