bugün

Yarından geçerli olmak üzere Marlboro ailesinin tüm fiyatları 2 TL zamlanmıştır..

Marlboro 9 tl

Parliament 9.25 tl

muratti 7.5 tl

chesterfield blue 8 tl

L&M 6.5 tl

Lark 6.5 tl

Bond 6.5 tl
yeni haftaya zamla başladığımızı haber verendir.
00.00 itibariyle gelmiş olan zamdır. bu saatten önce zamlı alanlara geçmiş olsundur. eğer uslu bir tüketici olup fiş aldılarsa tapdk'ya şikayet edebilirler.
paket başı 2 tl zam gelmiştir. pmi bayilere sms ile fiyat bilgisini geçmiştir an itibari ile.
kaçak sigarada zam gelmemiştir inşallah dememize neden olan olaydır.
sigara içen akp'lilere ders olması gereken zamdır.
sigara fiyatlarının da güncellenmesidir.

artık elinde marlboro paketi görülen insana kalantor gözü ile bakılacak sanırım.

edit: bir anda ne kadar güncel varlıklar haline dönüşüverdik değil mi?
geldi gelecek derken stresten evdeki tüm sigaraları bitirmeme neden olan zamlardır. fiyatlardan daha haberim yok. şayet 2 lira artış varsa tütüne doğru bir eğilim düşünüyorum. korkum ise daha önce hiç tütün kullanmamış olmam.
hep bi malboro winston fiyatları dönüyo camel ne kadar oldu meraklardayız.
http://www.aa.com.tr/tr/a...erleri/98473-sigaraya-zam
winston 7,50 lira olmuş. aylık 225 lira eder.

kimse kusura bakmasın, içen içer... ama asgari ücretin 600 lira olduğu bir ülkede ve o parayla geçinen insanların var olduğunu bildiğim halde bu parayı verirsem vicdan azabı duyarım.

o yüzden ben bırakıyorum arkadaş! alın sigaralarınızı götünüze sokun.
tütün sarmaya başlamamız gerektiğini bizlere bir kez daha hatırlatmıştır.
tütün alıp sarcam artık!
tütüne başlıyorum, sevgili bokanlar kuruluda kına yakabilir.
200 adetlik boş sigara yani hazır sigara filtresi beş lira.

şimdi bunların fiyatları ikiye katlanacaktır, aynı şekilde sarma sigara tütünlerinde.

bizim ülkemiz böylede güzeldir işte. tezgah altı mantığı ve fırsatçılık cennetidir.

yaktın bizi erdoğandır. daha fazla yazamayacağım. ühü' dür.
tiryakileri derinden etkileyecek zam.
can yakan zamdır.
belki de can kurtaran zam olacaktır.
complicated.
son günlerde hiçbir yerde sigara bulamadığım için gelişi sürpriz olmamıştır. *
saçma. bu ülkede bi şeyler dayattırılmaya çalışılıyor. hemen her sigaraya 2 tl zam gelmiş. bu ihracat fazlası ekonomi mekonomi muhabbetiyle olacak şey değil. öyle olsa en fazla 75 kuruş hadi bilemedin 1 tl artardı. 2 tl ne lan! 2 tle ne lan it! elim ayağım titredi yeminlen. insanları kendilerinin yanına çekmeye çalışıyorlar.

asla sizin gibi olmayacağım! ccc kaçak sigara siker ccc
2'şer lira bindirmiştir tüm firmalar...

esrar içmenin sigara içmekten ucuza geldiği bir ülkede yaşıyoruz artık...

sene 2009'da dillendirmişlerdi aslında;

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/12179916.asp
bu paketimin son paketim olduğuna delalettir.
bilimum küfür ettiren zamlardır. allah belanızı versin. arkadaş benim bünyem istediğim zararı veririm size ne yahu ? inadına bırakmıycam arkadaş . ne yani artık adam gibi efkarlanamıyacak mıyız ? soyup soğana çevirdiniz ülkeyi aldığınız vergilerle. aldığınız her kuruş haram olsun şerefsizler.

neyse , kaçak yada sarma sigarayla idare edicez artık napalım.kaçak sigara pkk'ya katkı sağlıyormuş . almayalım tamam , peki pkknın silahlanmasında en önemli katkıyı sağlayan amerikanın götünü yalayan , sözde beni temsil eden başbakanı görünce dertlenmiyim mi üstad? ne bok yiyim ulan . niye yaşıyoruz ki biz bu ülkede ?
sigarayı bırakmak için büyük fırsattır.
emek vermeden çok para kazananın,sigara içmeyenlerin, maddi durumu sıkıntılı olduğu halde sigara içen ama fikri açıcan yetersiz olan değerli kardeşimiz için çokta sıkıntı oluşturmayan.

fakat, sigara içen kapitalist düzenin gereği olduğunu bildiği halde düzenin kaybeden tarafında olmak istemeyen kişinin, daha fazla devlete verecek bir şeyi kalmamış sigarayı tek keyfi ihtiyacı olarak değerlendiren gezme,eğlenmeyi lüks olarak gören hatta et yemeyi dahi lüks olarak gören vatandaşın ,yapıp yapamayacagı şeylerın birileri tarafından belirlenmesine fitil olan
kendini özgür hissetmek isteyen hayalperest arkadaşın ,başkasının borcunu niye biz ödüyoruzcuların ve sadece tayyip'e muhalefet etmek isteyenlerin ve anarşist gençlerin hoşuna gitmeyen zamlardan biridir.

ha bide su var adamlar yıllardır zaten sigaraya karşıydı yurtlarında kalanlar dershanelerinde okuyanlar bilir öle bi karşıtlık var ki kesinlikle tahamül edemiyorlar. şimdi o yurtlarda deshanelerde yapmaya çalıştıklarını devlet kademesinden götürüyorlar. ayak oyunlarıyla yakında sigara içenleri yurttan atarlar ellerinden gelirse. bide bunu müslümanlığa bağlıyolar ya orda deli oluyorum işte bu memlekette yaşanan gerçekleştirilen o kadar çok haram olan şey var ki islamda, düzeltmek için kıllarını kıpırdatmazlar. mezhebimiz diye kabullenilen hanefilikte mehruh olan sigara ile bu kadar uğraşıyorlar.türkiye'de yenilen kul haklarının haddi hesabı yok küçük esnafından büyük büyük işletmelerine kadar hatta devletin üst kademelerinde torpilsiz yalansız dolansız, dürüst bir iş yapmak imkansıza zorlanıyor.peki yüzde ellimiz niye hala inanıyor bu yalanlara anlamıyorum.
Sen ve ekibin kul hakkı yemeyi iyi bilirsiniz tayyip bey, durmak yok yola devam.
http://ekonomi.haberturk....it&utm_medium=twitter